Konferenční prostory Brno nabízí zázemí pro různorodé akce

16.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Konferenční prostory Brno nabízí zázemí pro různorodé akce

Konferenční prostory Brno jsou ideální volbou v případě, že hledáte příjemné a vkusné zázemí pro konání nějaké společenské akce. Ať už chcete pořádat maturitní ples, firemní večírek, plánujete přednášku, workshop nebo jen potřebujete prostory pro školení zaměstnanců, jsou vám konferenční prostory Brno k dispozici.

Malé i velké akce nejsou překážkou

Konferenční prostory Brno jsou k dispozici jak pro malé, tak i pro velké společenské akce. Můžete zde uspořádat školení zaměstnanců, k čemuž se hodí konferenční salonek s kapacitou až 50 hostů. Jeho součástí  flipchart, Wi-Fi připojení a projektor s plátnem, které můžete využít. Pro větší akce je připraven velký sál s prostorným dřevěným pódiem, moderní audiovizuální a prezentační technikou včetně Wi-Fi připojením a možností uspořádat sál i předsálí přesně dle vašich představ. Do velkého sálu se vejde až 200 lidí a je tedy vhodný pro firemní večírky, maturitní plesy nebo předváděcí akce.

Občerstvení na úrovni

Součástí služeb, které konferenční prostory Brno mohou nabídnout, je catering a příjemná obsluha. Dobré jídlo a pokrmy, které budou lákat už na první pohled, mohou výrazně zvýšit úroveň konané akce. Po domluvě s šéfkuchařem lze připravit občerstvení přesně podle vašich představ, včetně slaných i sladkých pokrmů. Pro zajištění obědů je možné využít kapacitu přilehlé restaurace, která dokáže pojmout až 40 hladových strávníků.

Zajištěné ubytování

Hledáte-li vhodný prostor pro společenskou akci společně s přespáním, i tehdy můžete využít konferenční prostory Brno. Pro takové případy je vám k dispozici hotel Gregor, který se nachází přímo v centru města Modřice. Hotel může nabídnout 15 moderně vybavených pokojů, jejichž součástí je vlastní sociální zařízení, televize a Wi-Fi připojení k internetu. Hotel Gregor, který vás osloví nejen lokalitou, ale i vkusným zařízením a milým personálem, se může stát ideálním místem pro konání svatby.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.