Garážová vrata – neodmyslitelná součást domu

25.4.2016 | autor: Redakce PŽ

Důležitou součástí rodinného domu jsou garážová vrata. Při jejich výběru bychom se měli zaměřit na design i konstrukci. Výrobě a prodeji garážových vrat se dnes věnuje spousta společností. Kde najít kvalitu, přijatelné ceny a zkušenost pracovníků? Rozhodněte se pro firmu Lomax, která patří k české špičce již dlouhých 24 let.

Darujte svému domu kvalitu

Výběr garážových vrat není pro laika snadný úkol. Existuje hned několik druhů garážových vrat, které mají rozličné nároky na prostor a otevírají se různými způsoby. Možná vás osloví sekční, posuvné, rolovací, dvoukřídlé anebo průmyslové typy. Podívejte se na bohatou nabídku firmy Lomax a nechte si poradit od jedničky na českém trhu.

Proč si vybrat Lomax?

Investice do garážových vrat není zrovna finančně nenáročnou operací, proto je nutné oslovit zkušené odborníky. Lomax funguje na českém trhu již 24 let. Nabízí expresní výrobu, excelentní montáž a snadnou dostupnost náhradních dílů. S výběrem produktu poradí a spolupracuje s evropskými firmami splňující normy a legislativu EU. Společnost je stálicí českého trhu, která vám zpracuje technický návrh a zaměření s cenovou nabídkou zdarma. Lomax poskytuje pestrou paletu příslušenství, rychlý servis a velký výběr barevných odstínů.

Zakázky na míru vám padnou do oka

Osvědčená společnost se zabývá rovněž výrobou venkovních rolet a hliníkových dveří. Venkovní rolety se postarají o vaše soukromí a bezpečnostní článkové pružiny zabrání před mechanickým zdvihnutím. Předokenní rolety snižují hluk přicházející zvenku, proto jsou užitečnou součástí rodinného domu i komerční budovy. Hliníkové dveře se hodí pro novostavby, úřady i obchody. Mají nulové nároky na údržbu, vynikající tepelněizolační vlastnosti a lze je perfektně sladit s garážovými vraty. Podívejte se na kvalitní produkty na http://www.lomax.cz/!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.