Komínové komponenty na dlouhá léta

1.7.2016 | autor: Redakce PŽ

Ať už topíte kotlem na uhlí, dřevem nebo třeba biomasou, bez komína se neobejdete. A vzhledem ke každoročním zákonným revizím komínů je na místě nepodceňovat nutnost udržovat komín v pořádku. Kvalitního dodavatele komínových komponent pak ocení asi každý.

Pro lepší funkčnost vašeho komína

Kvalitní komínová dvířka a kouřovody napomáhají dobrému tahu komína a zabrání šíření kouře špatným směrem. Společnost CIKO nabízí široký sortiment dvířek (zejména ocelových a betonových) a kvalitní nerezové kouřovody i těsnění. Nerezové či keramické komínové vložky se zase postarají o dostatečnou izolaci komína od zbytku budovy a tím zajišťují jeho bezpečnost.

Komínové stříšky pomohou při ochraně komínového průduchu před deštěm i sněhem a zároveň z druhé strany fungují jako částečný lapač jisker. Když pomineme funkčnost této komponenty, kvalitní komínová stříška může mít i příjemný estetický vliv na váš dům.

Čištění komínů

Už od roku 2011 si může majitel provádět čištění komína svépomocí. Neobejde se však bez kvalitního kominického náčiní, ať už se jedná o kartáče, komínové strojky nebo lana a tyče. CIKO nabízí kominické potřeby za velmi rozumné ceny a v dobré kvalitě.

Léty ověřené komínové systémy

Společnost CIKO se na trhu komínových systémů pohybuje již od roku 2002, vlastní systémy dodává od roku 2004 a ve vývoji je nadále úspěšná. Jedná se o ověřenou značku a technici společnosti vám rádi pomohou se specifikací vašeho komína. Komponenty, které jsou skladem, jsou odesílány do druhého dne a můžete si zvolit, zda zboží vyzvednete osobně na pobočce obchodního partnera, nebo si je necháte přivézt domů. Počítat můžete s rychlým a spolehlivým jednáním.

Topná sezóna každý rok přijde dříve, než by člověk uprostřed léta očekával. Neotálejte s nákupem vhodných komínových komponent!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.