Podlahy Ústí nad Labem: Víme, kdo to s nimi umí

29.8.2022 | autor: Redakce PŽ

Podlaha rozhodně není částí bytu, domu, veřejných prostor, kanceláře, či třeba sportoviště, na které by se mělo bezmyšlenkovitě šetřit. Levný materiál a nekvalitní práce se nakonec prodraží. Zavolejte si ty nejlepší na podlahy – v Ústí nad Labem dělá kvalitní podlahy podlahové studio V-PODLAHY s.r.o.

Nové podlahy, ale též renovace či profi čištění těch stávajících – všechny tyto služby najdete v nabídce webových stránek Knorpodlahy.euJde o prezentaci firmy V-PODLAHY, která je synonymem pro parádní a kvalitní podlahy Ústí nad Labem. Firma je schopná podlahu položit zcela na klíč. Včetně přípravy a vyrovnání podkladu. Podlahy realizuje a renovuje jak pro soukromé osoby, tak pro firmy. Díky zkušenému týmu podlahářství Ústí nad Labem je výsledek práce vždy profesionální a práce proběhnou ve velice krátkém čase.

Dřevo je králem podlah

Dřevěné podlahy a parkety mají kouzlo přírodního prvku. I proto se málokterý majitel zbavuje třeba starých parket v bytě, i když dnes by mohl sáhnout po modernější podlaze, klidně opět ze dřeva. Dřevo dává interiéru duši a je s ním trvale propojeno. Ve firmě V-PODLAHY vrátí vašim starým dřevěným podlahám zašlý lesk a krásu. Postarají se, aby přestaly vrzat a opraví různé „jizvy“, které dřevo za léta používání získalo. Pokud nejste majitelem krásné staré dřevěné podlahy, pomohou vám ve firmě položit, ale třeba si i vybrat novou dřevěnou podlahu.

Na jaké podlahy vsadit?

Ve firmě vám však rádi pomohou i s pokládkou jiných typů podlahovin. Moderních a praktických vinylových, z PVC, koberců i z přírodního linolea. Firma má bohaté zkušenosti s obklady schodišť. Potřebujete profi sportovní podlahu? Nechte si ji rovněž položit známou ústeckou firmou. Společnost spolupracuje s osvědčenými dodavateli podlahových materiálů. Proto si nemusíte dělat starosti ani s výběrem značky či typu podlahy. Rádi vám doporučí to nejlepší. Pokládka podlah Ústí nad Labem se díky podlahovému studiu V-PODLAHY s.r.o. zprofesionalizovala.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.