Váš majetek nejlépe ochrání kamera s detekcí pohybu

19.10.2017 | autor: Redakce PŽ

Hlídat si vlastní majetek je vlastně povinnost každého majitele. Není to ovšem tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Nemůžete stát čtyřiadvacet hodin na stráži, a ideální není ani alternativa, že se budete na stráži se členy co dvě hodiny střídat. Ani sebelepší a sebedražší bezpečnostní zámek vám nemusí stoprocentně zabezpečit každé dveře. Ostřílení lapkové a zlodějíčci znají fígly, jak se za pár vteřin dostat v podstatě kamkoli.

Mnohem lepším hlídačem vašeho majetku jsou kamery. Nainstalujete je do míst, kde nejsou vidět, a při jakémkoli pohybu se kamera zapne a začne nahrávat. Záznam pak může posloužit i policii, bude-li se vloupání dále projednávat. Záznamy z kamer slouží jako plnohodnotný důkaz.

Kamera s detekcí pohybu, kterou si pořídíte do bytu či domu, vám opět dovolí trávit nerušeně dovolenou i stovky kilometrů daleko. Většina takových kamer má i wifi, což umožňuje odeslat okamžitě zprávu na e-mail anebo mobilní telefon. Můžete tedy ihned zalarmovat policii – čím dříve se začne vyšetřovat, tím větší šance na dopadení pachatele jsou.

Novinkou na trhu je například panoramatická IP kamera v maketě kouřového čidla Cel-Tec Disk 360 WiFi. Má úžasný úhel záběru 360°, wifi pro sledování odkudkoli pomocí propracované aplikace, obousměrné audio, automatický noční přísvit a podpora až 128 GB microSD karet. S takovou kamerou, zabudovanou zcela nenápadně ve stropě v maketě, můžete zase klidně spát. Na tu si totiž žádný zloděj nepřijde. Váš dům či byt bude chráněn lépe, než kdybyste si před vchodové dveře postavili ozbrojenou stráž. Tato investice vás rozhodně mrzet nebude.

Kamery s detekcí pohybu lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Další možností, jak ochránit svůj majetek - tentokrát zvenčí - je fotopast. Toto zařízení začne fotit nebo natáčet ve chvíli, kdy zaznamená pohyb před sebou. Fotopast s GSM vám poté pošle snímky přímo na váš mobil nebo na e-mail, abyste mohli okamžitě jednat. 


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.