Komfortní rodinné bydlení nemusí být pouze vaším snem

24.9.2016 | autor: Redakce PŽ

 

Sníte o novém bydlení? Chcete pro svou rodinu to nejlepší? Jaké jsou současné trendy ve výstavbě rodinných domků? Kdo by nechtěl moderní rodinný dům, který by byl příjemným místem pro komfortní a spokojený život, a zároveň byl úspornou a šetrnou variantou. Takové bydlení můžete mít i vy. Současným trendem ve stavebnictví jsou nízkoenergetické rodinné domy, které se vyznačují především svou úsporou tepelné energie. Pokud však chcete dosáhnout všech výhod tohoto druhu staveb, spolehněte se raději na profesionální stavební firmy, které najdete nejen v Brně, ale i dalších městech po celé republice.

Výhody nízkoenergetických domů

Jak už bylo výše zmíněno, jsou tyto stavby oproti běžným rodinným domkům velmi úsporné. Tento druh staveb totiž podléhá energetickým předpisům, tudíž mohou být vaše tepelné ztráty sníženy až o polovinu. Takto příznivých výsledků je možné dosáhnout za použití moderních technologických postupů a kvalitního materiálu. Díky snížení vašich nákladů a zkrácení otopného období se stane menší také závislost na růstu cen za energie, které se bohužel neustále zvyšují.

Vzhledem k ustálení teplot uvnitř domu dosáhnete také menšího rizika vzniku plísní, které jsou pro většinu alergiků velmi nepříjemné a zhoršují jejich celkový zdravotní stav. U malých děti mohou plísně a alergeny v domě alergii dokonce vyvolat. Nízkoenergetické domy tedy vytvářejí zdravější prostředí pro život.

Další nezanedbatelnou předností je také přínos pro životní prostředí, které netrpí unikáním tepla z vašeho domova do ovzduší.

Stavby na klíč

Svěřte stavbu svého domu do rukou skutečných odborníků. Nejen, že budete mít jistotu, že váš nový domov bude mít všechny požadované výhody a vlastnosti, ale zároveň můžete mít takový dům na klíč, který navrhne profesionální architekt.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.