Užijte si luxus vlastní sauny na míru

17.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Užijte si luxus vlastní sauny na míru

Domácí sauna je v dnešní době ještě stále vnímána jako luxus, který nemá jen tak každý. Realita je přitom někde jinde, tento skvělý způsob relaxace si může dovolit mnoho lidí. Většina z nich však netuší, že i oni takovou možnost mají. Bojí se toho, kam saunu dají, a nelíbí se jim žádné typy, které vídají v obchodech. Tyto obavy jsou zbytečné.

Poptávka po saunách je docela velká, a tak se rozšířila i nabídka. Různé společnosti nabízí desítky různých typů saun a problémy náročných zákazníků vyřeší sauna na míru. Atypická sauna není o nic dražší než typové výrobky a můžete si být jisti, že vám bude 100% vyhovovat.

Když sauna, tak pravá z Finska

Možná víte, že odpočívání v sauně proslavili Finové. Podle nich se také jmenuje jeden z nejoblíbenějších typů – Finská sauna. Nechceme vám teď radit vsadit na ni, protože někomu může daleko lépe vyhovovat třeba infrasauna nebo parní sauna, máme na mysli spíš zemi výroby. Pokud je místo, kde probíhá nejlepší výroba sauny na klíč, je to Finsko.

V Česku se dají sehnat sauny vyráběné přímo ve finském městečku Muurame od firmy Harvia. Ta na trhu působí už 60 let a ve Finsku je vnímána jako opravdový odborník. V Česku jejich sauny distribuuje společnost Horavia.

Sauna na klíč se vyrábí z různých dřevin podle požadavků zákazníků nebo rad odborníků. Nabízí se severský smrk, borovice, osika, olše a termowood dřevo. Co se týče vnitřního vybavení, rozměrů a provedení, je to jen na konkrétním zákazníkovi. Výroba sauny na míru probíhá po domluvě se zákazníkem, každá sauna je originál. Cena se odvíjí od provedení. K dispozici jsou hodně luxusní varianty, ale i nižší cenové kategorie.

Sauna na zahradu i do malého bytu

Výmluva, že k vám do bytu se sauna na míru nevejde, je zbytečná. Výroba atypické sauny do malého bytu je pro firmu Horavia standardním úkolem. Nebojte se, poradí si opravdu se vším. Mají zkušenosti s výrobou velkých veřejných saun i menších soukromých prostor pro hezké večery.

Více informací najdete přímo na www.finskasauna.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.