Rustikální kuchyně. Útulné a jedinečné

7.2.2014 | autor: Marie Baxová

Rustikální kuchyně. Útulné a jedinečné

Pokud se rozhlídneme kolem sebe, každá domácnost má svůj vlastní styl a design. To samé platí i o kuchyních. Pokud prahnete po jedinečné a zároveň útulné kuchyni, pak volte rustikální styl.

Kuchyň je právem považovaná za nejdůležitější místnost v domě či bytě. Odráží styl a vkus celého domova. Rustikální kuchynějsou příjemné, teplé, ukazují tradice a pocity, nostalgii a návrat ke starým způsobům. Neznamená to ovšem, že se musíte vzdát všech moderních spotřebičů, i ty patří do tohoto stylu.

Tradiční rustikální kuchyně nemusí být součástí venkovského domu, ale můžete si ji zařídit klidně i v městském bytě. Vše záleží pouzena vás, jaký chcete aby měl váš domov nádech. Rustikální kuchyně jsou levnější než moderní, na jejich výrobu se používá především tvrdé dřevo. Charakteristické materiály jsou především masiv, kůže a vlna, které tento styl doladí. Jako dekorace jsou vhodné keramické předměty, na zdi použití červené cihly nebo kamene, dřevěné podlahy a bavlněné záclony.

Nemusíte samozřejmě vařit na otevřeném ohni. Můžete použít lesklé spotřebiče, které v kombinaci se dřevem vypadají báječně. Do kuchyně umístěte keramické květináče nebo vázy a vaše rustikální kuchyně bude perfektní.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.