Developerské společnosti a jejich nabídky

16.4.2016 | autor: Redakce PŽ

Pořídit v dnešní době bydlení není z pohledu výběru až takový problém, a to ani na území hlavního města Prahy. Právě v této oblasti vzniká spousta developerských projektů, pod nimiž jsou podepsány známé a zkušené společnosti z oboru. Nechcete-li šlápnout vedle, zaměřte se na produktovou nabídku některé z nich.

Moderní novostavby přináší například tito developeři.

  • Crestyl
  • FINEP
  • Euro Development
  • Konhefr a další

Nové byty Kyje

Jednou věcí je volba vhodného bytového domu, jež bude vyhovovat vašim požadavkům, a tou druhou naopak správný výběr lokality. K poměrně vyhledávaným patří bezpochyby pražské Kyje, kde získáte silné občanské zázemí v podobě nejrůznějších služeb. Pořídit si tak můžete byt, v jehož blízkosti se bude nacházet kupříkladu škola, školka, obchod, restaurace a mnohé jiné služby.

V tomto směru nebudete ochuzeni ani o dostatečně veliké parkové plochy a sportovní zařízení. Skloubit lze pohodlnou relaxaci s pohybovými aktivitami.

Nové byty Kyje mohou vaše požadavky pokrýt prostřednictvím projektu Panorama Kyje, který nabývá hned několika fází výstavby. Ve všech případech jde o prvotřídní výstavbu a zázemí v podobě balkonů, teras, předzahrádek, sklepních kójí a parkovacího stání.

Výhodná investice do novostavby

Zapomeňte na jakékoliv pronájmy a investujte do svého vlastního bydlení. Oslovte profesionální developerské společnosti a nahlédněte do jejich realitních nabídek, jež vás oslní nejenom kvalitou zpracování, ale také pořizovacími náklady.

Užívejte si lukrativního situování, nadstandardní interiérové výbavy, zelených ploch kolem domu a přiměřených provozních nákladů na byt. Vložte peníze do projektů, které mnohdy získaly nejrůznější ocenění a jsou prověřeny právě předchozími fázemi výstavby a stovkami spokojených rezidentů.



Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.