Novostavby v Praze, Brně a Olomouci

27.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Lidé stále častěji prahnou po bydlení ve velkých městech. Po klidných lokalitách, v jejichž blízkosti se zároveň nachází pestrá občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost po okolí. Kromě těchto životních potřeb jsou to také daleko větší pracovní možnosti, než kdekoliv jinde na vesnici či malém městě.

Důkazem toho jsou určitě nové byty Olomouc. V tomto působivém městě vzniklo v poslední době hned několik unikátních projektů, mezi nimiž lze jmenovat Rodinné domy Nemilany, U Kapličky, Vily Týneček nebo Rezidenční park Švýcarská.

Brno a jeho bohatá developerská nabídka

Jestliže vás neláká život na severu, neváhejte se přestěhovat na jih. Přímou čarou rovnou do Jihomoravského kraje, konkrétně do Brna. Toto město nabízí nadstandardní zázemí pro život. Ať už berete v potaz vzdělání, kulturu, zábavu či přemíru sportovních aktivit.

Developerské projekty jsou v tomto případě situovány do nejrůznějších částí města. Někdo vsadí na rušné centrum se všemi službami hned za domem. Jiný dá přednost okrajové lokalitě, jíž dominuje zase přemíra zeleně a klid.

Nové byty v Brně jsou prezentovány mnohými bytovými komplexy. Mezi ty nejznámější patří například tyto.

  • Projekt Viviena
  • Fénix Resort
  • Rezidence Juliana
  • Bytový dům Veslařská

Ať už se rozhodnete pořídit jakýkoliv uvedený byt, vždy narazíte na kvalitu zpracování, používání moderních stavebních materiálů a novodobou architekturu.

Investujte do novostavby v Praze

Opomínat samozřejmě nesmíte ani na nabídku v hlavním městě. Její rozmanitost je doslova dech beroucí. Novostavby v Praze, to mohou být nejen nadčasové několikapodlažní komplexy, ale také precizně zrekonstruované činžovní domy s nádechem dávné historie.

Každý člověk prahnoucí po kvalitním bydlení má v dnešní době na výběr. Stačí se jenom vydat tím správným směrem.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.