Novostavby v Praze, které vás uchvátí

16.4.2016 | autor: Redakce PŽ

Nové bydlení je bezpochyby výhodnou investicí na celý život. Navíc, pokud se vaší vysněnou lokalitou stane Praha 4. Ta patří mezi často vyhledávané, protože na relativně malém prostoru nabízí unikátní spojení zeleně, občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti.

Městská část, v níž během posledních let vyrostlo hned několik zajímavých developerských projektů, které jsou schopny uspokojit libovolné typy rezidentů. Od těch prahnoucích na po klidu, přes početné rodiny, až po ty, dávající přednost exkluzivitě a luxusu.

Praha 4 a její bytová nabídka

Vsadíte-li na byty Praha 4, určitě vaší pozornosti neuniknou níže uvedené projekty.

  • Podolské schody
  • Modřanský háj

V obou případech jde o kombinaci nadčasového vzhledu, propracované architektury, nápaditého rozvržení interiérů a vyššího standardu vybavení. Spojení, jež poskytuje poměrně lákavé podmínky pro život, k němuž si připočtěte také balkony, terasy nebo předzahrádky, včetně možnosti parkovacího stání.

Moderní novostavby v Praze však nabývají i jiných podob, než jsou jen nově vybudované bytové komplexy.

Nové byty Braník

Zaměřit se lze na postarší objekty, k nimž se váže určitá historie, a prošly poměrně nákladnou modernizací. Při těchto rekonstrukcích je obvykle zachována originální historická tvář budovy. Vnitřní prostory jsou pak spjaty s kvalitními zařizovacími prvky.

Nové byty Braník, to je například Rezidence Oktagon, která je aktuálně vyprodána. Vybírat ale můžete i z ostatních projektů podobného typu.

Investujte do bydlení na lukrativní adrese, díky níž budete mít ve svém okolí vše potřebné. Od školských a sportovních zařízení, přes obchodní domy a restaurace, až po lékařské služby, poštu a mnohé další. Zároveň nepodceňujte dostatek zeleně, jež poslouží pro relaxaci a pohybové aktivity dětem i dospělým.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.