Grilování s radostí

28.5.2013 | autor: Redakce PŽ

Grilování s radostí

Grilovací sezóna je za dveřmi a každý se těší, až opráší svůj gril a na rozžhavený rošt položí první kousek naloženého masa, zeleniny, nebo jiné dobroty. Grilování nemusí být pokaždé jen zábava. Se špatným vybavením může celé grilování dopadnout fiaskem.

Správný gril

Abyste nedopadli s připáleným masem, nebo nedejbože se vám nepodaří gril ani zapálit, máme pro vás tip na kvalitní produkty. Mezi Nejznámější a jedny z nejkvalitnějších grilů patří grily značky Weber. Tyto grily mají tradici přes padesát let. Vyznačují se vysokou kvalitou a perfektní funkčností. Nikde jinde nenajdete záruku na produkt až 25 let. Grily mají unikátní kotlový tvar. Je to z důvodu správné cirkulace tepla, pro kvalitnější grilování. Každý gril disponuje poklopem, díky kterému můžete docílit v grilu požadované teploty.

Výhodou těchto grilů je také jejich mobilita. V případě rychlého zhoršení počasí není problém snadno přemístit pod střechu a pokračovat v grilování. Každý má totiž na stojánku kolečka, díky kterým je manipulace velmi snadná. K těmto grilům je k dispozici bohaté příslušenství. Více o grilech weber se můžete dočíst zde

Příslušenství pro usnadnění

Ke grilům Weber můžete dokoupit velké množství dalšího příslušenství. Pro grily na dřevěné uhlí je skvělým pomocníkem takzvaný podpalovač. Rozžhavení uhlíků je pak bez velké námahy. Už nebudete muset foukat a modlit se, aby vám oheň chytnul. Do podpalovače nasypete uhlíky Weber a přes pevný líh podpálíte. Uhlíky díky komínovému efektu samy velmi rychle vzplanou a do 20 min je máte žhavé. Běhe této chvíle si můžete zatím připravovat věci na gril.

Dalšími vychytávkami jsou speciální rošty na steaky, pánve na přípravu mexických jídel na grilu, nebo dokonce pizza kámen na upečení pizzy. Ano, na grilech Weber se dá perfektně péct. Na pečení jsou k dispozici misky a nádoby různých velikostí.

Pochoutky na gril

Na kvalitní gril patří i kvalitní potraviny. Připravit si můžete vše sami. Pokud si ale chcete ušetřit práci s přípravou. Pokud patříte mezi milovníky grilovacích tyčinek a klobásek, zapomeňte na ty ze supermarketů, které viděli maso možná z rychlíku. Klobásky a tyčinky až z 95% masa společně s kompletní nabídkou věcí na grilování naleznete na www.grilcentrum.cz  Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.