Dlouhodobý pronájem auta může být tím nejlepším řešením v celé řadě situací

25.11.2021 | autor: Redakce PŽ

Dlouhodobý pronájem auta může být tím nejlepším řešením v celé řadě situací

Potřebujete mít nepřetržitě k dispozici automobil? Využíváte osobní vůz k výkonu svého podnikání a jakmile jste i jen několik málo dní bez něj, musíte měnit termíny zakázek a odkládat nejrůznější důležitá jednání? Potřebujete se kdykoli dostat na libovolné místo v České republice, či dokonce v zahraničí, přitom ale žijete v odlehlé vesnici, kde jezdí jen několik autobusů za den? I kdybyste chtěli dočasně využívat veřejnou hromadnou dopravu, není reálné, abyste se včas dostali, kam potřebujete? Patří mezi vaše pracovní povinnosti zajistit, aby byl vždy k dispozici dostatek služebních vozidel pro nezbytné pracovní cesty?

Zajistit náhradní vozidlo je snadné. Využít můžete dokonce i roční pronájem auta

Dost možná jste se již v minulosti dostali do situace, kdy bylo třeba co nejrychleji zajistit náhradu za nepojízdné auto. A pokud ne, zaručeně se jí v budoucnu nevyhnete. Někdy vám bude stačit zapůjčení auta jen na málo dní, často ale půjde i o několik týdnů či měsíců. Hlavní problém je obvykle v tom, že auto potřebujete pokud možno ihned. Seženete-li ho až pozítří nebo za týden, můžete promeškat důležitá setkání nebo dokonce nezvládnete splnit závazky ve smluveném termínu. Naštěstí se jako jedna z možností, jak rychle získat vůz, nabízí dlouhodobý pronájem auta, během kterého můžete auto využívat i pár měsíců. Dlouhodobý pronájem auta může využít úplně každý bez ohledu na to, zda se jedná o soukromou osobu, samostatného podnikatele, menší firmu nebo velkou společnost. Dlouhodobý pronájem auta je tak skvělým řešením i pro ty, kteří pobývají v České republice pouze dočasně a chtějí být po celou dobu mobilní a zcela nezávislí na veřejné hromadné dopravě.

U dlouhodobého pronájmu aut nemusíte platit ani korunu navíc

Autopůjčovna Taggart nabízí klientům profesionální přístup a solidní podmínky. Její ceny nemají na českém trhu konkurenci. Půjčovna aut hradí veškeré náklady spojené s provozem, údržbou i pojištěním auta; zákazníci navíc neplatí žádné startovací poplatky ani akontace. Navíc v případě, že se rozhodnete využít dlouhodobý pronájem auta, nebudete vázáni smlouvou jako u operativního leasingu. Snadno a za rozumnou cenu tak získáte auto, které vyřeší vaši osobní situaci nebo posílí firemní vozový park. A třeba i na mnohem delší dobu než na měsíc; dlouhodobý pronájem aut lze sjednat na časový úsek dle vašich potřeb. Autopůjčovna Taggart nabízí dokonce i roční pronájem auta. Vůz můžete mít k dispozici ještě v ten den, kdy si o něj zažádáte. A přistavení i vyzvednutí vozu budete mít zcela zdarma.

TIP: tesla půjčovna

Kvalitní půjčovna nabízí maximálně rok staré vozy v perfektním stavu

Když se rozhodujete, kde si půjčit auto, nerozhoduje jen cena. Velice důležitý je i stav vozidla. Vždyť právě od něj se odvíjí jak spolehlivost a bezpečnost auta, tak i jeho spotřeba. Dlouhodobý pronájem aut Praha má v nabídce výhradně maximálně roční vozy, mnohé jsou dokonce zcela nové. Průměrné stáří aut je pouhých 9 měsíců. Na cestu tak můžete kdykoli vyrazit v naprostém pohodlí a bez obav.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.