Recenze a trailery k filmům

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 87

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 99

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 111

Piranha 3D

27.11.2010 | autor: Redakce PŽ

Piranha 3D Mám rád horory a zvláště ty dobré, bohužel jich v poslední době moc nevzniká.

Naštěstí, občas vznikne horor, který stojí za to.

Jedním z nich je i právě v kinech běžící Piranha 3D, piranha je remakem stejnojmenného hororu z 80 let a musím říct, že dopadl parádně.

No aby, ne vždyť se režie ujal známý „remake-man" Alexandre Aja.

„ Aja" hravě převálcoval 30 let starý film a nasadil laťku hodně vysoko

Známé přísloví říká „ víno, ženy, zpěv" já bych řekl, že k tomuto filmu se hodí „ pivo, ženy piraňa", protože těmito prvky je film nabitý.
 

Hned úvodní scéna nás zavádí doprostřed jezera Victoria, kde místní rybář(Richard Dreyfuss) na své loďce popíjí své oblíbené pivo, bohužel k jeho smůle dochází v hloubce jezera k zemětřesení  a vzniká puklina, která zapříčiní vodní vír, ve stejné chvíli z pukliny začínají vyplouvat piraně.

Vodní vír vsaje jeho loď do svého hřtánu a rybáře vyklopí.

To, co se stane, si dokážete hravě představit.

Co, čert nechtěl.

V té době vrcholí letní prázdniny a krásné počasí navnadí tisíce a tisíce teenagerů na břehy jezera a nic netušící mládež ve vodě s klidem vyvádí a pije alkohol.

To mě zavádí k hlavnímu hrdinovy, kterým je 17 letý Jake (Steven R. McQueen).

Chtěl by být jako ostatní, bohužel jeho matka (Elisabeth Shue) vykonává pozici místního šerifa a tak nemá čas se starat o další dva sourozence, a proto nezbývá nic jiného, než aby je Jake celé letní dny hlídal, místo toho aby se bavil, tak jako ostatní.

Tedy až do doby, kdy přijde nabídka, aby dělal průvodce na lodi.

Náhodou se dostane na loď i dívka Kelly (Jessica Szohr), kterou Jake má rád.

A tak se stane, že náš hlavní hrdina, nechá své sourozence doma a vydává se na cestu, kde její cíl je velmi nejistý.Co bych jen k filmu, dodal.

Film se mi líbil, opravdu jsem se slušně bavil.Je tu samozřejmě pár neduh,jde vidět , že film je spíše nízkorozpočtový, takže žádného Avatara nehledejte, sem tam i hloupé dialogy, které za oči tahají.

Ale ten, kdo se přijde do kina bavit a možná se i trochu nechat vylekat, bude královsky odměněn.

 

Verdikt: Jedna z nejlepších žánrovek vůbec, rybičky všude, kam se podíváte a budete se pekelně bavit, pokud mozkové závity necháte spát.

 

Trailer: http://www.csfd.cz/film/230064-pirana-3d/videa

 

Hodnocení imdb : Průměrné hodnocení 6,8 .

                     Csfd:   Průměrné hodnocení  67 %

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.