Jak vybrat řemínek ke svým Apple Watch?

18.12.2021 | autor: Redakce PŽ

Jak vybrat řemínek ke svým Apple Watch?

Na trhu najdete tisíce Apple Watch řemínků různých barev, materiálů a značek. Přečtěte si, jak se zorientovat a vybrat ten správný.

Patříte-li mezi hrdé majitele nejnovějších Apple Watch 7, neznamená to, že si můžete vybírat jen z řemínků určených pro tento model. S novými hodinkami jsou stále kompatibilní i všechny řemínky původně určené pro modely Apple Watch Series 1 až 6 nebo Apple Watch SE. 

Pouze se ujistěte, že volíte správnou velikost od 38 mm po 44 mm. Pak už zbývá jen určit, při jakých příležitostech řemínek nejčastěji používáte. Pro každou kategorii jsme vybrali několik zajímavých modelů.

Řemínky pro každodenní nošení

Většina majitelů Apple Watch je nesundá z ruky celý den. Proto doporučujeme mít v zásobě řemínek pro celodenní nošení. Pásky vypadají dobře a zároveň jsou dostatečně odolné. Takový řemínek bude něco jako vaše oblíbené džíny. Vezmete si ho do práce i do parku. 

Nejlepší modely pro každodenní nošení: Solo Loop, Braided Solo Loop, International Collection Sport Loop, DigiHero Braided Solo Loop, Wepro Black Buckle.

C:Stahujemeprakticky-zivot.cz_istyle_cz_01.jpg

Řemínky pro cvičení

Když cvičíte, nechcete řemínek, pod kterým se vám bude potit ruka. Potřebujete prodyšný materiál, který zároveň spolehlivě odolá vodě. 

Nejlepší modely pro cvičení a sport: Apple Sport, Loop, Nike Sport Band, Nike Sport Loop, PalmettoBands Nylon Sport Loop, FortfiedNation Apple Watch Sport Armband

C:Stahujemeprakticky-zivot.cz_istyle_cz_02.jpg

Řemínky pro plavání

Řemínky pro plavání mají podobné vlastnosti jako řemínky na cvičení, proto jsou některé modely v obou kategoriích. Jsou lehké a prodyšné a odolají vodě, takže se vám v bazénu nerozpadnou. 

Nejlepší řemínky pro plavání: Apple Sport Band, Kunyos 4 Pack, Nisto Silicone Strap, Epova Silicone Strap

C:Stahujemeprakticky-zivot.cz_istyle_cz_03.jpg

Kožené řemínky

Máte rádi tradičnější vzhled, nebo rádi střídáte různé modely? Pak by ve vaší sbírce neměl chybět kožený kousek. Kožené řemínky jsou jedny z nejodolnějších a zároveň vám dodají styl. 

Nejlepší kožené řemínky: Casetify Tie Dye Blues, California Poppy Leather Link, Apple Black Leather Loop, Apple Modern Buckle, Hermes Ebene Barénia Leather Single Tour Deployment Buckle

C:Stahujemeprakticky-zivot.cz_istyle_cz_04.jpg

Designové kousky

Rádi se stylově oblékáte a pečlivě skládáte outfity? Pak by ve vaší kolekci náramků neměl chybět designový pásek. Tyto řemínky spojují pestré barvy a elegantní design. Vyberte si takový, který sedí vašemu stylu i peněžence.

Nejlepší designové řemínky: Kate Spade Floral Silicone APpleWatch Strap, Mintapple Limited Edition, Genuine Exotic, Kate Spade New York bracelet, Toryburch Buddy Bangle Band, Apple Gold Milanese Loop

Autor článku: Martin KnižátkoAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.