Motiv lesa ve vašem interiéru aneb příroda na dosah

30.5.2022 | autor: Redakce PŽ

Motiv lesa ve vašem interiéru aneb příroda na dosah

Současné trendy bydlení přejí osobitosti. Milujete procházku v lese nebo džungli a chtěli byste si tuto atmosféru donést i do své kavárny nebo bytu? Dovolte, aby se harmonie lesa dostala i k vám.

Fototapety vás přenesou na vaše oblíbené místo

A začneme rovnou tím nejlepším. Stačí si udělat kvalitní snímek svého oblíbeného místa, a rázem jej máte u sebe doma. Fototapety na zeď vám to umožní. Pokud si ale nejste jisti kvalitou snímku, je lepší si vybrat z široké nabídky motivů, které jsou dostupné. Fototapety lesa vám nabídnou zákoutí, které jste si pro sebe dlouho přáli. Je libo prosluněný les, trochu mlhy, nebo naopak večerní procházku po tajemné džungli nebo lese? Váš interiér bude dokonalý.

Obrazy vás vtáhnou do klidu

Stačí se podívat na obraz, kde je na plátně natištěna fotografie lesa, a okamžitě se na své problémy a starosti máte možnost podívat s nadhledem. Obrazy dokáží člověka přemístit do míst, kde si přeje relaxovat a nabírat síly. Stačí jeden pohled a ucítíte pohlazení na duši. Je libo obraz přes půlku zdi? Nebo drobné připomenutí toho, co je věčné? Příroda a její obměny vás uzemní i potěší.

Spánek jako v lesním pelíšku

Co byste řekli tomu zvolit lesní motiv pro své ložní prádlo. Povlečení se stane vzpomínkou na putování po lese, i na příjemné chvíle v přírodě. Dopřejte si svůj soukromý nádherný lesní pelíšek a vzpomeňte si na barvitost přírody a jejích obyvatel. Dokonalý relax před spánkem zajištěn.

Přidejte přírodní materiály

Mnoho z nás již uvažuje o svém bydlení rozličně. Najednou nemáme potřebu se obklopovat umělými hmotami, a raději volíme nadčasové a kvalitní materiály. Motivy lesa se u vás doma skvěle snoubí třeba s novým prostíráním z přírodních materiálů.

Už se těšíte na novou podobu vašeho bydlení? Pozvěte si domů romantiku i nadčasovost v podobě lesních motivů.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.