Webkamery sledují sněhovou nadílku a počasí na českých horách

9.1.2021 | autor: Redakce PŽ

Milovníci letních i zimních sportů ocení webkamery na českých a moravských horách. Online webkamery informují o aktuálním počasí třeba v Krkonoších, Jizerských a Orlických horách. Stačí si kliknout na oblast, kterou chcete navštívit, a webkamera vám podá potřebné informace.

Vyrazte třeba do Jeseníků

Pokud se chystáte s rodinou do Jeseníků a nevíte, jaké tam panuje počasí, mrkněte na webkamery Jeseníky. Webkamery online vám přiblíží stav sněhové pokrývky. Kamery Jeseník jsou rozmístěny ve skiareálech Vítkov, Červenohorské sedlo, Filipovice, Ramzová, Kouty nad Desnou a dalších. Výlet do hor si užijete jen při pěkném počasí, webové kamery vás plně informují a nebudete tak jezdit zbytečně.

Beskydy nejen pro lyžaře

Online kamery vás jakoby přenesou do nádherných Beskyd. Ať už se chystáte do skiareálu Dolní Lomná, Mosty u Jablunkova, Lužná, Horní Bečva, Ostravice či Javorový vrch, měli byste na webkamery Beskydy mrknout. Počasí na horách je nevyzpytatelné, a proto budou kamery Vsetín neocenitelnými pomocníky. Online kamery se vám budou hodit i v mobilu, jen tak budete mít po ruce aktuální počasí na horách, ať jste kdekoliv.

Hurá na Šumavu!

Procházky přírodou, sáňkování anebo lyžování jsou pro Šumavu typické. V zimě by byla velká škoda nevyrazit aspoň jednou na hory! Kamery online jsou vám k dispozici i v tomto dechberoucím pohoří. Webkamery Šumava přijdou vhod skupinkám lyžařů a rodinám s dětmi. Kamery České Budějovice přinášejí online přehled o počasí, protože to je nejdůležitější, co potřebujete před výletem do hor vědět. Jen tak si užijete do sytosti lyžovačku či túru poblíž skiareálů Libín, Modrava, Kvilda, Churáňov anebo Lipno nad Vltavou.

WebKamera je dosažitelná pro všechny, kteří chtějí vyrazit na hory v příznivém počasí. Na webkamera.cz zjistíte veškeré informace a nepojedete tak na své oblíbené hory v dešti a fujavici.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.