Ben Cristovao bude startovat na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010

21.7.2010 | autor: Redakce PŽ

Ben Cristovao se pádu ke dnu nebojí. A to doslova! Třiadvacetiletý zpěvák se předposlední červencový den vrhne po boku skokanských špiček do vod hřiměždického lomu nedaleko Příbrami hned několikrát - z pěti metrové houpačky a dvanácti a šestnácti metrové skokanské věže. Na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 nebude úplným nováčkem, jaké je to padat volným pádem zažil už loni. „Je to nepopsatelný zážitek vyzkoušet si adrenalinový skok včetně ne vždy měkkého dopadu. Ostatně ověřit si to na vlastní kůži můžou po přihlášení všichni návštěvníci, aby věděli, o čem mluvím," směje se Ben, který v sobě milovníka extrémních sportů nezapře. V jednom z nich - freestyle snowboardingu - je dokonce mistrem republiky.

Na nedostatek adrenalinu si ale pohledný zpěvák poslední dobou stěžovat nemůže. Nově jej kromě pódií zažívá i před kamerou. Po prázdninách se totiž stane novým hrdinou nejsledovanějšího českého seriálu Ordinace v růžové zahradě. „Těším se, je to pro mě nová zkušenost. Zároveň mám ale trochu obavy, jestli se divákům budu líbit," svěřil se Ben, který ale rozhodně neplánuje odsunout zpívání na druhou kolej. Po sérii úspěšných vystoupení na Slovensku a v Česku si sice naplánoval dvou týdenní dovolenou ve Francii, ale ihned po návratu jej čekají přípravy na natáčení nového videoklipu k druhému singlu z jeho debutové desky Definitely Different.

Podrobnosti o 11. ročníku otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 najdete na http://www.highjump.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.