Fake Tapes zahrají zadarmo v Roxy

10.3.2010 | autor: Redakce PŽ

Fake Tapes zahrají zadarmo v RoxyPražská indie rocková kapela Fake Tapes, označovaná hudebními žurnalisty za jednu z největších mladých nadějí české hudební scény, se vydává na své první celorepublikové turné. V rámci šesti zastávek tour se kapela představí v Litomyšli, Liberci, Plzni, Brně, Vyžlovce a Ostravě.

„Dlouho jsme hráli hlavně v Praze. Jsme rádi, že se nám povedlo v hlavním městě získat stabilní pozici a poměrně hodně fanoušků. Nechceme je nijak zanedbávat, ale máme pocit, že jsme jako kapela vyspěli, vyhráli jsme se, a že přišel čas se podívat i „do světa". Chceme určitě častěji než dříve koncertovat i mimo hranice Prahy.," uvedl frontman kapely Adam „Piaf" Vopička. Ten je pro svou charakteristickou barvu hlasu často srovnáván se zpěvákem kapely Placebo Brianem Molkem. „To víte, že mě to trošku štve. Nyní však intenzívně pracujeme s producentem Michalem Novákem (the.switch, Charlie Straight ad.) na nových skladbách, v rámci kterých se mě Michal rozhodl „odmolkovat"...," dodává se smíchem Adam.

Roxy zdarma již 15.3.

Tvrzení, že kapela nechce zanedbat ani své pražské fanoušky, dokazuje i to, že pro ně naplánovala mimořádný koncert se vstupem zdarma! Již 15.3. zahrají Fake Tapes v pražském klubu Roxy v rámci populární klubové noci Free Mondays. Během koncertu vystoupí i spousta hostů v čele s klávesistou a violancellistkou. Členové kapely připravili pro fanoušky i speciální překvapení. Vzhledem k tomu, jaké počasí doprovází letošní příchod jara, rozhodli se v Roxy uspořádat druhé Vánoce a rozdají návštěvníkům dárky! Pro tuto příležitost dokonce nahrál frontman kapely Adam Vopička několik krátkých demo skladeb, které kapela jednotlivě vypálí a podepíše. Nejaktivnější fanoušci pod pódiem si pak během koncertu budou moci vybrat jedno z CD a odnést si jej domu. Získají tak mimořádnou raritu - svou vlastní píseň od Fake Tapes, kterou nemá a neuslyší nikdo jiný, než pouze oni!


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.