Zabijačka tour 2010

10.3.2010 | autor: Redakce PŽ

Zabijačka tour 2010Už je to více jak rok, co crossover-metalové kapely The.Switch a Atari Terror odehrály dnes již legendární koncert Zabijačka sobotní noci v pražském Paláci Akropolis. Jako připomínka této velkolepé výpravné zombie party vyšlo minulý měsíc u labelu Championship DVD s mimořádně povedeným záznamem koncertu.

„Chceme podpořit vydání DVD a zároveň si znovu užít tu mrtvolnou srandu, kdy vzduch v klubu naplní zapáchající dech našich nemrtvých fanoušků. Doufáme, že všichni navštěvníci nechají mozky doma, protože v místě plném zombie by o ně mohli lehce přijít." komentuje kytarista The.Switch Michal Novák mini turné nazvané příznačně Zabijačka tour.

Zabijačka tour začne 12.3. v libereckém klubu Vlak a skončí 3.4. v českobudějovickém Marty's clubu, kde se ke dvojici metalových kapel přidají mimořádně i domácí The Pooh. Turné se zastaví i v Rakovníku, Semilech, Třeboni a Sušici. Výpravná produkce zůstane zachována v podobných rozměrech, které viděli návštěvníci původní pražské Zabijačky. Můžete se tak těsit na hroby, varhanové intro, kytarová sóla protknutá litry umělé krve a na celou ekipu jediných opravdových zombie muzikantů v ČR (tedy vyjma těch, kteří mají doma Zlaté slavíky).

Rozpis celého turné Zabijačka tour 2010:

pá 12.3.2010   Liberec / klub Vlak   http://www.klubvlak.cz/

so 13.3.2010  Rakovník / klub Letiště  http://www.hulman.cz/

pá 19.3.2010  Semily / KC Golf Semily  http://www.jarmil.cz/

pá 26.3.2010    Třebon / KKC Roháč     http://www.kkcrohac.cz/

pá 2.4.2010    Sušice / Tradiční Kloub  http://www.tradicnikloub.com/

so 3.4.2010    České Budějovice / club Marty´s / s The Pooh http://www.martysclub.cz/Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.