Golf sbližuje

18.10.2016 | autor: Redakce PŽ

Golf sbližuje

Recept na šťastný vztah má každý jiný. Obecně ale platí, že partnery by měl spojovat stejný plán do budoucna, dobrá komunikace a společné záliby. A na tom posledním hodně vztahů ztroskotává. Co dělat, když máte pocit, že už nemáte skoro nic společného? Najděte si koníčka. Existuje spoustu činností, které lze vykonávat společně, ať už cestování, kurzy tance nebo vaření. Ale nejlépe dva lidi dokáže spojit sport. I v případě, že nejste vyloženě sportovní typ a neláká vás představa běhání někde na hřišti. Tak proč nezkusit sport, který v poslední době zažívá opravdu obrovský boom?

Žena a golf?

Když se řekne golf, většina z nás si asi představí skupinky elegantně oděných pánů z vyšších vrstev. Dávno už ale neplatí, že golf je jen pro bohaté pány. Naopak, po celém světě se stává čím dál víc atraktivnější pro zástupkyně něžného pohlaví. O ženském zájmu svědčí i golfové turnaje či mistrovství pro ženy.

Dlouhou dobu už je také k dostání golfové oblečení pro dámy a to v různých barvách a provedeních.

Vybavte se

Prvním krokem je si sehnat odpovídající výbavu. Ve specializovaném obchodě vám mile rádi poradí s výběrem golfové hole, míčků, bagů a jiného vybavení. Nepodceňujte také správné golfové oblečení.

Drahé dámy, určitě budete chtít i na golfovém hřišti vypadat dobře, proto vybírejte nejen pohodlné a funkční oblečení, ale také to, ve kterém se budete dobře cítit a vypadat. Na výběr jsou různé barvy i materiály. Nezapomeňte je správně sladit. Důležitou součástí outfitu jsou také golfové boty, u kterých dbejte hlavně na to, aby seděly, jak mají.

Naučte se základy

Golf určitě není jen o tom přijít na hřiště a holí uhodit do míčku. Pojí se k němu pravidla, základy hry, různé druhy úderů a jiné věci, které určitě musíte vědět, než se dáte do hraní. Nejlepší je požádat o pomoc odborníka, který vám v začátku pomůže a všechno vysvětlí

Golf je poměrně náročná hra, ale pokud vytrváte, určitě si ji oblíbíte a s partnerem vás tento společně strávený čas sblíží a přinese vám spoustu společných zážitků. A ty jsou bezpochyby to nejdůležitější.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.