Výrobky z plexiskla nejsou žádný problém. Vytvořte návrh a realizaci nechte na odbornících

13.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Plexisklo a další plastické hmoty dnes nachází využití v domácnostech, kancelářských prostorách, obchodu i průmyslu. Jejich způsob uplatnění je neuvěřitelně široký. Možná si pod pojmem plexisklo nepředstavíte nic moc užitečného, konkrétního nebo vábného, ovšem jeho využití může být opravdu zajímavé ve vnitřních i venkovních prostorách. Jako příklad můžeme uvést skleníky, reklamní předměty, zařízení prodejen nebo součást bytového designu. Plexisklo je odolné, pružné, mrazuvzdorné, dá se barvit a nevadí mu UV záření, ale měli byste jej vybírat od spolehlivého prodejce.

Zakázková výroba předmětů z plexiskla

Potřebujete nějaké předměty z tohoto umělého materiálu pro podnikatelské, reklamní nebo osobní účely? Pokud si nevyberete v regálech obchodů a nabídce e-shopů, je tu možnost zakázkové výroby a prodej plexiskla. Individuální přístup vám umožní „navymýšlet si“ své požadavky, odborníci vám doporučí technologicky nejvhodnější řešení a poradí s vaším projektem.

Možnosti práce s plexisklem

Plexisklo se využívá v potravinářství, dopravě, strojírenství, zdravotnictví, školství, stavebnictví a v mnoha dalších oborech. Co vše s ním lze dělat? Řezání plexiskla laserem vytvoří výřezy libovolných tvarů, otvory, číslice, nebo nápisy. Pro výřezy specifických tvarů se používá také frézování, které je specifické především pro tvorbu strojních komponent. Logo nebo nápis se na plexisklo dá umístit gravírováním. Ohýbání plexiskla rovněž není problém, navymýšlet si můžete různé tvary a úhly, téměř nic není nemožné. Prostorové nápisy, vitríny, boxy, kryty nebo různé komplexní díly je potřeba zkompletovat lepením. Na závěr se povrch leští pro lepší optické vlastnosti a vyšší jas.

Az-plastik vám pomůže s podnikatelskými nápady

Jestliže vás varianta předmětů z plexiskla nadchla a máte už nějaký nápad, jak ho využít, obraťte se na firmu az-plastik.cz, která s ním umí téměř kouzlit. Převést návrh z vaší mysli do reality nemusí být zase tak velký problém, pokud máte k dispozici potřebné technické zázemí. A to firma Az-plastik, co se týká plexiskla a dalších umělých hmot, má.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.