Jak na snadnější úpravu vlasů?

11.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Každá žena by chtěla, aby její hříva vypadala krásně a zdravě. Bohužel však při každodenních povinnostech nezbývá na péči o vlasy tolik času, kolik bychom si představovaly. Naštěstí však existují pomocníci, kteří vaše vlasy udrží stále krásné a lesklé a to i při každodenním mytí vlasů. Které to jsou?

1. Fén

Fénování vlasů je pro mnohé ženy činností každého dne. Horkým vzduchem se ale vlasy ničí a zbytečně vysouší. Aby se vám vlasy krásně leskly a zůstaly vitální, používejte pouze kvalitní fén! Vyzkoušet můžete například fén Orava HD-421, který má 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti proudění vzduchu. Díky tlačítku COOL dojde k okamžitému zchlazení vzduchu, který lépe zajistí zafixování objemu vašich vlasů. Fén Orava HD-421 má v balení obsažen i nástavec na koncentraci vzduchu, na konci fénu je i praktické očko na zavěšení.

2. Žehlička

Stejně jako fén používá mnoho dam každý den pro zkrocení svých vlnitých vlasů i žehličku na vlasy. Na mnoha žehličkách na vlasy si ale nemůžete nastavit teplotu a tak se vlasy zbytečně přesušují. I u žehliček na vlasy si vybírejte kvalitní přístroje, se kterými se vám vlasy nepoškodí! Vyzkoušejte například skvělou novinku - žehličku na vlasy ve formě kartáče! Vlasová žehlička Orava ZVK-206 je nastavitelná od 80 do 230 ° C, můžete si tak nastavit teplotu vhodnou přesně pro vaše vlasy. Žehlička na vlasy je vyrobena ve formě digitálního ionizačního kartáče na vlasy s žehlící funkcí. Během česání se vám tedy budou vlasy rovnat. Na žehličce můžete najít LED displej s podsvícením a ukazatelem aktuální teploty.

3. Kulma

Rády si natáčíte vlasy? Většinou se však popálíte? Pak vyzkoušejte revoluční novinku v natáčení vlasů, se kterou budete mít zajištěné krásné vlny během pár sekund, které se vyrobí úplně samy a bez popálených prstů! Kulma Orava K-231 B nabízí inovativní řešení při natáčení vlasů. Stačí do ní vsunout pramen vlasů, který si kulma sama stočí a nahřeje. Díky kulmě budou mít vaše vlasy svěží, hydratovaný a zvlhčený vzhled. Při kulmování vlasů si můžete vybrat ze tří způsobů natočení - od obličeje, k obličeji a automatické střídání směrů. Pro natáčení vlasů vám kulma Orava K-231 B nabízí regulaci teploty na 190 ° C, 210 ° C a 230 ° C. Na kulmě vždy uvidíte kontrolku provozu a nahřátí. Kulma disponuje chytrou funkcí, která ji po 20 minutách nečinnosti sama vypne.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.