Metalické tetování Hit letošního léta

3.7.2015 | autor: Redakce PŽ

Metalické tetování Hit letošního léta

Zajímáte se o žhavé novinky a trendy v oblasti módy a doplňků? Pak vězte, že letošní sezónu ovládnou metalická tetování. Nebojte se, jde pouze o dočasné tetování – kresby, které dokonale vyniknou na opálené pokožce. Zdravotně jsou zcela nezávadné a navíc jde o dokonalý doplněk, který zaujme na první pohled. Nechte se inspirovat.

K létu patří doplňky

Jistě s námi budete souhlasit, že každý outfit dokonale podtrhne vhodný doplněk. Jistě jste už slyšeli o takzvaném „falešném“ tetování, tedy malování na kůži, které vydrží několik dnů, a poté se smyje. V současné době je v kurzu takzvané metalické tetování, které na opálené kůži vypadá velmi pěkně. Jde o dokonalé spojení jednoduchosti dočasného tetování a originálního designu. Metalické tetování je jako šperk nakreslený na kůži, který lze jednoduše nanést a ještě snadněji odstranit a dle potřeby změnit jiný design.

Velkou výhodou tohoto tetování je jeho jednoduchost a především zdravotní nezávadnost. Tetování je zcela bezbolestné a velice efektní. Můžete si jej nechat udělat prakticky kdekoliv, vás napadne. Dokonce ani lidé, kteří mají velmi citlivou pleť, se tetování nemusí obávat. Nezpůsobuje alergické reakce.

Nahraďte šperky vhodným tetováním

Metalické tetování ve zlaté a stříbrné barvě krásně nahradí šperky, které v létě mohou být nepříjemné. Více se potíme, šperky se navíc nehodí na pláž nebo do vody, hrozí jejich ztráta či poškození. Metalické tetování představuje dokonalou alternativu, která navíc zaujme na první pohled skutečně každého. Nezáleží na tom, kolik je vám let ani jakou máte postavu. Zvolte motiv dle svého přání a vkusu, nemůžete šlápnout vedle. Navíc pokud se vám tetování nebude líbit, jednoduše jej smyjete. Metalické tetování se stalo obrovským hitem zejména mezi mladými dívkami. Vyzkoušejte jej také, výběr je skutečně pestrý.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.