Proč chtěla Jitka větší prsa?

17.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Proč chtěla Jitka větší prsa?

Zdálo by se, že mladou pracovnici reklamní agentury Jitku nic netrápí. Se svým životem je spokojená, obklopují ji přátelé, kteří jsou jí oporou, ve volném čase se věnuje sportu, a k tomu má krásnou štíhlou postavu a dlouhé blond vlasy. Kdybyste se jí ale zeptali na spodní prádlo, konkrétně na podprsenku, řekne vám, že i na brusle si obléká push-upku, protože se stydí za svoje malá prsa. Protože už se tímto problémem nechtěla dál trápit, rozhodla se pro plastickou operaci prsů. Byla si jistá, že bude mít svoje tělo radši, a hlavně, že se jí zvedne sebevědomí.

O plastické operaci uvažovala delší dobu, přečetla hodně příběhů na internetu, sledovala diskusní fóra a prohlížela stránky pražských klinik plastické chirurgie. Věděla, že chce zvětšení prsou silikonovými implantáty aspoň o dvě velikosti. Zvažovala i jiné metody, hlavně transfer vlastního tuku do prsou, ale nakonec zvítězily implantáty.

Silikonové Implantáty jsou dnes mnohem bezpečnější než dříve, mají například speciální čip, který, když se ženě něco stane, tak kdekoli na světě díky němu lékař zjistí, o jaký implantát se jedná. Na pražské klinice plastické chirurgie Brandeis Clinic, pro kterou se Jitka nakonec rozhodla, pracují s ergonomickými implantáty firmy Motiva. Mladou ženu potěšilo, když se dověděla, že ergonomické implantáty kopírují pohyb těla a nemusí se tak obávat nepřirozeného trčení prsů, až bude v létě ležet u vody. Společně s MUDr. Milošem Križkem vybrali vhodnou velikost, kterou si Jitka vyzkoušela ve speciálním prádle.

Operaci zvládla mladá klientka bez problémů a těšila se, až uvidí poprvé svá nová prsa. Její nadšení bylo obrovské, protože si splnila sen. A její sebevědomí rázem stouplo. Konečně má své tělo ráda bez výhrad! Teď ji čeká nákup nového oblečení, které už nemusí vybírat podle toho, jak pod ním vypadá push-up podprsenka. Jediné, čeho trošku zalitovala, bylo, že nešla na operaci dříve.

Chcete znát Jitčin příběh? Podívejte se na video!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.