Prodlužte si vlasy

21.6.2010 | autor:

Prodlužte si vlasySníte o krásném účesu, hustých a dlouhých vlasech nebo zkrátka jen o změně? Vaše vlasy jsou jemné a nedorostou ani k lopatkám? Nepyšníte-li se zrovna bohatou kšticí, můžete toho lehce dosáhnout pomocí moderních metod zhušťování nebo prodlužování vlasů. Kadeřnické salony se předbíhají v nabídce kvalitnějších vlasů a šetrnější aplikace. Jejich služeb využívá nejedna světová herečka či top modelka. Zkuste to i vy!

Možnosti prodloužení vlasů


Existuje několik různých metod, jak se pramínky připevňují k vlastním vlasům. Uchycování za tepla se provádí pomocí plastových pojítek, která se po zahřátí smrští. Pojítka se vyrábějí v několika barvách tak, aby splynuly s barvou vašich vlasů. Výhodou je pevný a šetrný spoj a možnost opakovaného použití vlasových pramínků. Dále se mohou vlasy prodlužovat pomocí keratinu za studena, což je metoda vhodná zejména pro jemné vlasy. Levnější a rychlejší, ale také méně kvalitní variantou je samoaplikační metoda, kdy si vlasové třásně zvládnete připevnit sami doma.

Vyberte si z typů vlasů


Na našem trhu lze pořídit tři druhy vlasů – evropského, indického a asijského původu. Nejdražší, ale také nejkvalitnější a pro nás samozřejmě nejvhodnější jsou vlasy evropské. Asijské nebo indické vlasy sice pořídíte za nižší cenu, ale ne vždy budou vypadat naprosto přirozeně. Problém nastává ve chvíli, kdybyste tyto vlasy chtěli odbarvovat na světlé tóny. Pokud se pyšníte tmavými vlasy a nehodláte na tom nic měnit, dosáhnete skvělých výsledků i s vlasy indického nebo asijského původu.

Pokud jste se již rozhodli si „nové“ vlasy pořídit, věnujte také pozornost jejich následné údržbě. Existuje totiž jeden velmi zásadní rozdíl mezi vlastními vlasy a zmíněnými prameny – ty totiž nejsou vyživovány zevnitř! Je tedy třeba dbát na jejich péči pomocí kvalitní kosmetiky. Umělé prameny mají také tendenci se cuchtat, takže je na noc raději svazujte a rozhodně si nelehejte, dokud dokonale neuschnou.

Kolik za prodloužení zaplatíte?


Jistě vás zajímá také cena. Tu vám většinou v kadeřnickém salónu sdělí až po konzultaci. Její výše se odvíjí od počtu, kvality a délky pramenů a od druhu operace s vlasy – prodloužení nebo zahuštění nebo vlastní metody. Obvykle se cena pohybuje od osmi do třiceti tisíc korun.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.