Propracujte se k vysněné postavě už za 3 hodiny

17.10.2018 | autor: Redakce PŽ

Propracujte se k vysněné postavě už za 3 hodiny

Toužíte po oblejším a o něco větším poprsí? Trápí vás přebytečný tuk na břiše nebo hýždích? Nejraději byste byla, kdyby vám někdo sebral tuk z problémových partií a přeměnil ho ve větší prsa? Ve skutečnosti je to možné, tato metoda se jmenuje lipotransfer. Zjistěte o lipotransferu více.

 

Genetickou výbavu nezměníte, postavu ano

Každá z nás disponuje jinou genetickou výbavou a ať chcete nebo ne, někdy je to zkrátka pořádná nespravedlnost. Zatímco vaše kamarádka se ani nemusí moc snažit, je přirozeně štíhlá a ve výstřihu se jí pohupují pevné trojky, vy cvičíte, snažíte se zdravě jíst a stejně nikdy nejste úplně spokojená. Co se týče poprsí, tam navíc žádné cviky nebo podprsenky, ať už reklamy slibují cokoli, příliš nepomohou. Kde už si nevíte sama rady, tam pusťte ke slovu plastickou chirurgii s metodou lipotransferu.

 

Chcete plnější prsa a štíhlejší břicho?

Jestli vám název lipotrasfer zní jako hudba z vesmíru, pak vězte, že na této metodě není nic zvláštního. Lipo znamená v překladu tuk a transfer zase přemístění. Chirurg vám jednoduše odebere tuk z míst, kde ho nechcete, například z břicha nebo hýždí, a implementuje jej do prsou, které tím zvětší o 0,5 až 1 velikost. Pokud vás teď napadlo, že nechcete vypadat jako umělá panenka, pak nemějte obavu. Hlavní výhoda lipotransferu spočívá v přirozeném vzhledu.

 

Získejte vymodelovanou postavu podle svých představ

Cílem této metody není, abyste vypadala jako plastová Barbie, ale aby váš dekolt vypadal plněji, ale stále přirozeně. Operace vám zvětší poprsí pouze částečně a upraví jeho tvar. Díky tomu, že k výplni chirurg použije váš vlastní tuk, získáte vymodelovanou postavu podle svých představ a zároveň přirozený vzhled. Než vám chirurg odebraný tuk přidá do ňader, ještě ho důkladně pročistí. Tělo na vlastní tuk navíc reaguje velmi dobře, takže vám odpadnou starosti, zda organismus cizí implantát přijme, nebo ne.

 

Co vás čeká a nemine?

Zákrok probíhá v celkové anestezii a trvá 2–3 hodiny, doba rekonvalescence pak 4–6 týdnů. Na klinice plastické chirurgie strávíte po zákroku 1 noc a toho, co následuje poté, se vůbec nemusíte bát. Šikovné ruce chirurga se postarají o to, aby vám nezůstaly žádné viditelné jizvy. Je zbytečné, abyste razantně hubla nebo se trápila, pokud nejste se svou postavou spokojená. Vše se dá vyřešit jednoduchou a nenáročnou metodou lipotransferu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.