Špatné rozhodování během výběru spodního prádla

28.3.2020 | autor: Redakce PŽ

Špatné rozhodování během výběru spodního prádla

Neopomenutelnou součástí našeho oblečení je i spodní prádlo, které nemůžeme vyloučit při každodenním životě a našem vlastním pohodlí. Dámské kalhotky tak tvoří základ spodního prádla pro ženský šatník, avšak většina žen jejich stále podceňuje a jejich samotnému výběru nevěnuje dostatečnou pozornost.

Základní kritéria

Spodní prádlo si nevybírejte podle vzhledu, přibližné velikosti nebo ceny. Pocit toho, kolik jste ušetřili vám nezaručí i pocit pohodlí a komfort během celého dne a pravidelného nošení. Potom přijdou příznaky, jako je svědění, škrábání nebo tlačení, a vy budete litovat, že jste svůj čas při nakupování spodního prádla nevyužili efektivnější pro své vlastní pohodlí. Dámské kalhotky se správným střihem jsou důležité, protože dokáží zakrýt nedokonalosti nebo zvýraznit vaše přednosti. Správný a přiměřený střih k vaší postavě dokáže hotové zázraky. Je to základní bod, který by vás měl při nakupování zajímat a vést v dalším výběru.

Různé střihy

Střihů dámských kalhotek existuje hned několik, nemusíte se spokojit pouze s jedním, protože žádný typ postavy není univerzální. Dámské kalhotky mají hned několik důvodů, proč je nutné je mít ve více možných střihů. Každá žena tak může najít něco, co bude nejlépe sedět její postavě a zároveň zvýrazní vaši ženskost. Možná vám to tak nepřijde, ale skutečně budete moci skrýt menší nedostatky, případně naopak zvýraznit své křivky nebo pozadí. Pro ženy, které mají smysl pro humor jsou vhodné i vtipné kalhotky, které mají nějaký motiv. Motiv a originální design není to jediné, čím vás mohou vtipné kalhotky potěšit. Jsou pohodlné, protože nezvyknou mít části s krajkou a nevyrábějí se z nepohodlných materiálů, které by vás mohly škrábat.

Zakrytí nedokonalosti

Mnoho žen není zcela spokojeno se svou postavou, většinou se snaží hledat oblečení a spodní prádlo, pod kterým by to mohli nějak zamaskovat. Chcete-li svůj zadek trochu zeštíhlit, tak můžete zvolit brazilky nebo vtipné kalhotky, díky kterým si dodáte sebevědomí. Vyberte si již dnes ze široké nabídky například na www.dedoles.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.