Tipy a triky, jak vykouzlit bohatý účes

6.4.2016 | autor: Redakce PŽ

Nebudeme si tady povídat o tom, jak učesat speciální culík nebo zaplést vlasy do rybářského copu. Mrkneme na levné doplňky, které pomáhají oživit nebo úplně proměnit porost na vaší hlavě. Ne každému byla dána bohatá hříva, ale produkty dostupné v 21. století ji každému pomohou vykouzlit. Jen je potřeba zvolit ten správný. Tak si v tom pojďme udělat pořádek.

Pro zjištění toho, co všechno vůbec v dnešní době existuje, jsme pátrali v e-shopu VIPhair.cz. Tam tedy můžete všechny dále zmiňované produkty zakoupit.

Malý objem

Nejčastějším problémem je malý objem vlasů. Existují na to různé šampony a vlasové výživy, ale jejich účinek není zaručený. Lépe fungují tzv. push-up vycpávky. Výhodou je, že objem drží po celý den a použití je velmi jednoduché. Prostě vycpávku strčíte na místo, kde potřebujete vytvořit objem (ofina, po stranách hlavy, ...) a přikryjete ji vlasy. Push-up vycpávka vás navíc vyjde ani ne na sto korun. Je to tedy kolikrát levnější způsob než kupovat drahé šampony na objem.

Příliš krátké vlasy

Věčný problém mladých slečen. Všechny chtějí dlouhé vlasy, ale nebaví je čekat, až dorostou, a neustále se o ně starat. Prodloužení vlasů pomocí přilepení je finančně nákladné, a tak se hitem stávají clip in vlasy. Jedná se o formu prodloužení, kterou zvládne každý doma. Vlasy se totiž pomocí klipů připevní k hlavě, a až si budete přát opět krátké, jednoduše je odepnete. Clip in vlasy se vyrábí z lidských vlasů, takže je lze běžně barvit, česat, natáčet, žehlit atd. Cena vyjde na pár tisíc korun podle délky a hlavně vypadají daleko věrohodněji než příčesky a lépe se s nimi manipuluje.

Drdoly

V teplých dnech je daleko příjemnější nosit vlasy spletené do copu nebo svázané do culíku. Úplně nejlépe vypadají drdoly, jenže ne každá dáma dokáže drdol vytvořit. A ne z každých vlasů to jde úplně snadno. Možná jste to nikdy netušili, ale uvnitř se často skrývá nějaká podpůrná spona na tvorbu drdolů nebo vycpávka, která drží tvar. Vlasy kolem ní dokáže omotat každý.

Máte odvahu něco z toho vyzkoušet?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.