Barevné holínky jsou in!

7.12.2009 | autor:

Barevné holínky jsou in!Pohodlné a stylové obutí je snem většiny žen, které se zajímají o módu a módní hity. Letošnímu podzimu vládnou barevné dámské holínky, které jsou nejen praktické, ale také moderní a velice efektní. V čem spočívá jejich kouzlo?

Holínky - praktické a moderní

Pokud máte kdesi hluboku uvnitř zafixováno, že holínky jsou dětskou záležitostí a vy samy jste je měly na nohách naposledy na táboře někdy v páté třídě, pak vězte, že je potřeba tuto představu změnit. Již dávno totiž neplatí, že v holínkách posíláte ven do deštivého počasí pouze své děti a samy si je nazujete pouze v případě, že vyrazíte s partnerem do lesa na houby či na ryby.

Dnešní dámské holínky jsou vysoce moderní záležitostí a momentálně na trhu neexistuje žádná veselejší a rozmanitější obuv. Pokud si gumáky jednou vyzkoušíte, uvidíte, že neodoláte, a tyto barevné holínky se záhy stanou novým přírůstkem do vašeho botníku.

Z pestré nabídky holínek si určitě vyberete. Barevné dámské holínky se totiž vyrábějí v těch nejrozmanitějších barvách a vzorech. Pořídit si můžete kytičkované, hvězdičkované, srdíčkové holínky, holínky s abstraktní motivy, decentními čtverečky či proužky, stejně jako holínky s vánoční motivy, fotkami zvířátek i dětí a mnohé další. Nabídka je skutečně nepřeberná, stačí si jen vybrat přesně ty, které budou ladit s vaším vkusem a v kterých se budete cítit dobře. Dámské barevné holínky se vyrábějí také v různých výškách - od kotníků až po kolena. Vysoké gumáky nejlépe uplatníte k cigaretovým džínám.

Praktická údržba holínek

Výhodou holínek je také jejich praktičnost. Jsou totiž nepromokavé a snadno se udržují čisté - stačí jen umýt je hadříkem a máte vystaráno. Nepotřebujete tudíž žádné speciální krémy ani opatrné zacházení. Moderní holínky tak využijete ve městě i v přírodě, můžete v nich vyrazit do klubu, na nákupy i na výlet.

Pokud si říkáte, že s nadcházející zimou je pořízení si barevných gumáků drahý „špás", mýlíte se. K holínkám se totiž dají pořídit zateplené vložky, které nejenže zajistí vašim nohám teploučko i v těch nejtěžších mrazech, ale také své boty ozvláštníte kožíškem přehnutým přes horní okraj. Výrobci nabízejí také gumáky přímo určené na zimní sezónu, které jsou již zateplené. Chcete-li udělat radost partnerovi či manželovi, můžete pořídit moderní holínky i jemu. Nabídka v pánském provedení holínek je rovněž velmi široká.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.