Barvy jara pro vaši skříň

28.3.2009 | autor:

Barvy jara pro vaši skříň

Jistě se už těšíte, až vykoukne sluníčko a vy budete moci – téměř po půl roce – odložit zimní kabáty a obléci se do jarního. Sluneční brýle, příjemné polobotky a pouhý svetřík. Kéž by to už bylo tady! Ale víte, které barvy se na jaře nejvíce cení? Pokud chcete být trendy a in, nezapomeňte na barvy jara: zelenou, žlutou a oranžovou!

Zelená je pro všechny

Zelená barva se může pochlubit mnoha možnostmi. Nejen že je dostupná v široké škále odstínů od pastelově zelenkavé až k tmavě zelené, ale také sluší všem. Dovolit si ji může stejně tak blondýnka jako brunetka. Blondýny by ji měly kombinovat především se žlutou, kde pak vyniknou jejich světlé vlasy, špatně nevypadá ani s modrou, dokonce tyrkysovou. Brunetám se doporučuje kombinace s béžovou nebo světle hnědou. Špatně nevypadá samozřejmě ani klasika bílé či černé.

Žlutá

Ani žlutá barva by v jarním šatníku neměla chybět. Je veselá, přirozená a k voňavému a omamnému jaru se hodí naprosto perfektně. Tady už však je však důležitý odstín. Blondýnky mohou volit téměř jakýkoliv – nejlepší je však podle odborníků výrazná, sluníčková žlutá. Brunetky musí naopak zaměřit pozornost na méně výrazné odstíny - perfektní je vanilkový. Žlutou barvu můžete kombinovat s khaki, oranžovou, bílou i černou.

Oranžová

Třetí barva jara patří oranžové. Je velice krásná, přesto však mnohým ženám nejde k pleti. Pokud máte obdobný pocit a v oranžové barvě se necítíte jistě, raději ji nenoste. Ono totiž platí, že když se žena necítí ve svém oblečení jistě a myslí si, že jí nesluší, pak jí také nesluší. Pokud ale s oranžovou barvou nemáte problémy, pak do kombinace zvolte nejlépe již zmiňovanou žlutou, okrovou nebo bílou.

Jaro je okouzlující, voňavé, zářící všemi barvami. Nebojte se toho ani vy a buďte letošní jaro prostě okouzlující!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.