Celebrity, módní trendy a kosmetika

25.9.2011 | autor: Redakce PŽ

Celebrity, módní trendy a kosmetikaHledáte drby ze světa celbrit? Zajímají Vás témata, jako jsou partnerské vztahy, módní trendy, kosmetika, recepty a zdravý životní styl? Pak se seznamte s portálem Atraktivni.cz.

Čtení pro ženy


Nechcete utrácet za ženské časopisy, ale přesto byste ráda věděla, jaké oblečení a účesy patří mezi hity letošní sezóny? Chcete si přečíst zajímavé články o tom, jak se zdravě stravovat, anebo hledáte osvědčené zdravé recepty? Populární internetový magazín Atraktivni.cz ocení každá moderní žena. Kosmetika, módní trendy, partnerské vztahy, bydlení, to jsou jen některé z oblíbených rubrik čtení pro ženy. Díky přehlednému členění jednotlivých kategorií neztrácíte čas hledáním a listováním, ale najdete si článek, který zrovna chcete číst.

Oblíbené kategorie a celebrity


Bojujete s jarní únavou, s prvními vráskami a zajímá Vás omlazení? Chcete se stylově obléknout do značkového oblečení, a přitom příliš nevyluxovat své, anebo manželovo konto? V sekci móda a krása Vám poradíme, jak na to. Zajímá Vás, co dělají známí a slavní? O oblíbených celebritách, jako je Karel Gott, Sagvan Tofi, anebo Janek Ledecký se dočtete v rubrice české a světové celebrity. Diskuse omlazení je tu pro Vás, abyste mohly s ostatními probrat aktuální témata, která řeší moderní ženy.

Pánům vstup povolen


A nakonec malé upozornění pro pány. Přestože se www.atraktivni.cz tváří jako čistě ženská záležitost, ani Vy sem nemáte vstup zakázán. Vstupte a načerpejte inspiraci, jaké nám máte koupit spodní prádlo, anebo raději kabelku, pokud se v ženských konfekčních velikostech příliš nevyznáte. Ale hlavně si v rubrice sex a vztahy nezapomeňte přečíst, co se nám líbí. Možná objevíte nové obzory a sami se také dobře pobavíte.

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.