Pánské a dámské mikiny - módní trendy 2011

21.2.2011 | autor: Redakce PŽ

Pánské a dámské mikiny - módní trendy 2011 Sportovní mikiny patří nepochybně do šatníku všech žen i mužů. Pánské i dámské mikiny jsou určeny nejen na sport a volný čas, ale také pro celodenní nošení. Renomovaní výrobci se těmito pravidly samozřejmě řídí také a představují Vám nové trendy pro rok 2011.

Pánské a dámské mikiny s kapucí se zipem i bez

Ať už se jedná o dámské mikiny s kapucí, či o pánské mikiny s kapucí se zipem i bez, tyto jednoznačně patří mezi ty nejoblíbenější. Dámské mikiny s kapucí se pro letošní rok věnují podtržení ženskosti a zdůraznění krásy dámských křivek. Barvy a vzory dámských mikin jsou více elegantní a zaměřují se na čisté barvy i vzory potisků. Decentnější vzhled dámských mikin ženám velice sluší a dají se velice dobře kombinovat s dalším oblečením i doplňky.

Pánské mikiny s kapucí pro rok 2011 ustupují lehce z bláznivých vzorů a soustředí se na nápaditý a přitom důmyslně nenápadný styl vzorů a potisků. Pánské mikiny se tak vrací zpět k čistě mužskému pojetí vzhledu. Tento ústup zpět je především zdůrazněný a jednoduchými barvami a čistými linkami, které podtrhují mužnost a demonstrují mužskou sílu a rozhodnost.

Pánské a dámské mikiny bez kapuce

Dámské mikiny bez kapuc pro rok 2011taktéž dodržují čistou paletu barev. Příjemné barvy Vám dokonale umožňují kombinovat dámské mikiny s dalšími doplňky a oblečením. Střih dámských mikin ladně zdůrazňujte ladně dámské tělo a tak i v tomto sportovním a volnočasovém oblečení se ženou také budete stále cítit. Pro letošní rok se trendy v dámských mikinách bez kapuce pomalu upouští od rozverných barviček a potisků. Dámské mikiny bez kapuce jsou elegantní a vkusné.

Pánské mikiny bez kapuce pro rok 2011 potrhují mužskou sílu, výkonnost a rozhodnost v každém okamžiku. Nic zbytečného nepřekáží ani potisk, ani bláznivé vzory. Muži mají vždy rádi jasno a to ve všech ohledech. Tímto heslem se pánské mikiny bez kapuce rok 2011 řídí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.