Plaveme, plavete aneb Jaké si pořídit plavky?

17.8.2009 | autor:

Plaveme, plavete aneb Jaké si pořídit plavky?Plavecký úbor se každoročně od června těší velké pozornosti. Léto nabízí jedinečnou příležitost, jak ukázat své tělo – ačkoli s ním většina z nás není spokojena, krásu těla ještě žádné oblečení nedokázalo nahradit! Rok co rok přicházejí návrháři s novými nápady a je až neuvěřitelné, jak se takový titěrný kousek látky dá zpracovat. Takže copak letí letos?

Ženy, odvažte se!

Nejprve se podíváme, v čem budou plážové osazenstvo okouzlovat ženy. Bezpochyby by letošní plavky měly být sexy. Naprostým hitem je ovšem střih. Trojúhelníkové bikiny jsou sice nestárnoucí klasikou, vedle plavek v celku s netradičním rafinovaným prostřihem však budou vypadat obyčejně. Převládají důmyslné detaily – plavky na jedno rameno, spojení jednotlivých dílů pomocí korálků, kovových sponek a kroužků nebo řemínků či jedno ramínko u bikin. Co se týče barevnosti, počítejte s divokými vzory a netradičními kombinacemi. Velice módní jsou přírodní odstíny – béžová, mandarinková, vanilková, grepová nebo olivová. Svěží pestré barvy najdete hlavně ve spojení s velkými grafickými vzory.

Muži, slipové plavky jsou stále in!

Na rozdíl od žen nedochází letos u mužů k výraznému vývoji střihů. Navíc nepřevládá ani jeden ze tří typů pánských plavek. Je to možná překvapivé, ale slipové plavky stále letí! Poslední roky odolávaly neoblíbenosti a odsuzování, letos na ně však narazíte v každém lepším butiku. Upnuté boxerky ocení zejména muži s dokonalou postavou a velkou odvahou. Téměř každý si pak vybere mezi plavkami šortkového typu. Ledacos se pod ně schová a jsou zřejmě nejpohodlnější. Ani jeden ze tří typů se ovšem nenosí vytažený až pod prsa, naopak sklouzává stále níž! Ze vzorů vede geometrie – hlavně proužky a kosočtverce. Zvířecí motivy ustupují do pozadí a nahrazují je neonové barvy duhy. Pokud máte raději střízlivé tmavé barvy, vsaďte alespoň na pruh s nápisy podobnými graffity. 


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.