Skládací prsten: šperk pro každou příležitost

20.4.2009 | autor:

Skládací prsten: šperk pro každou příležitost

Už dlouho toužíte po tom, koupit si opravdu výjimečný šperk? Něco, co byste si mohla vzít na jakoukoli příležitost tak, aby šperk nebyl ani moc nápadný, ani příliš fádní a pokaždé by vynikl a zazářil jako šperk hodný pravé dámy? Něco sice neobvyklého, ale ne příliš výstředního, něco krásného a zcela podle vašich představ? Pak možná pro vás je určena horká novinka kolekce Alo fabion: skládací prsten.

Spousta prstenů v jednom

Co doopravdy motivovalo vytvoření převratného prstenu ve světě šperků, se nejspíš nikdy nedozvíme. Možná si chtěli zlatníci jen ušetřit práci, možná se jim nechtělo vymýšlet neustále něco nového. Výsledek je však více než ohromující: prsten, který dokáže uspokojit i tu nejnáročnější ženu, dá se ladit k oblečení a je vhodný opravdu pro každou příležitost.

Stále nové možnosti

Prsten kolekce Alo fabion se skládá z několika částí, jejichž základem je jednoduchý kroužek ze stříbra, zlata nebo bílého zlata, uprostřed něhož je vsazen kámen. Tvar a barvu si může určit zákazník. V bohaté kolekci můžeme najít více než patnáct druhů nejrůznějších kamenů a žena tak může svoji sbírku neustále rozšiřovat.

Složte si ten svůj

Tajemství pak spočívá v kombinovatelnosti jednotlivých částí šperku. Můžete do sebe kroužky různě zasazovat, až vám vznikne trojitý prsten nebo prsten esovitého tvaru, špatně samozřejmě nevypadá ani jednoduchost jemného základního prstýnku. Barvy kamenů můžete ladit k oblečení, takže se prsten nikdy neokouká a vy i vaše okolí bude mít pocit, že máte neustále nové šperky. Buďte kreativní a okouzlující!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.