Vybíráme kabelku...

9.4.2009 | autor:

Vybíráme kabelku...

Většina žen již chápe, že kabelka tvoří nezanedbatelnou část jejich zevnějšku. Přesto však ještě mnoho žen nevěnuje výběru kabelky dostatečné úsilí. Přiznejte se: zkoušíte si kabelku při nákupu před zrcadlem? Ne? Ale to je velká chyba! I na první pohled škaredá kabelka může na vašem rameni vypadat kouzelně a naopak. Jak tedy vybrat tu správnou kabelku?

Protiklady se přitahují

Věnujte pozornost nejenom barvě, ale také tvaru kabelky. Vhodně zvolená kabelka může totiž leccos zamaskovat nebo podtrhnout. Obvykle platí, že byste si měla vybírat takovou kabelku, jakou vy sama nejste. Kupříkladu pokud jste vysoká a štíhlá vyberte si menší, kulatou kabelku, pokud jste spíše drobnější, je vhodná velká kabelka obdélníkového tvaru. Jestli je vaše postava silnější, noste naopak malé kabelky na jemném řemínku: sice se vám toho do ní moc nevleze, ale opticky vám pomůže zamaskovat problémové partie.

Rozjasněte svůj model

Samozřejmě velkou roli při výběru kabelky hraje i její barva. Dnes je ovšem už překonané ladit oblečení s kabelkou do jedné barvy. Můžete zvolit barvu kabelky ladící jen k některým částem vašich svršků, například k botám, pásku nebo šperkům. A pokud jdete na párty celá v bílém nebo černém, k jednobarevnému oblečení zvolte výraznou kabelku, která vás rozzáří! Možná budete sama překvapena, jak může být černá klasika okouzlující.

Nepodceňte výběr

Kabelka je velmi důležitá a nezanedbatelná část vašeho outlooku, stejně jako každý doplněk. Vhodně zvolená kabelka může umocnit a podtrhnout vaše kouzlo, chyba při výběru naopak váš pečlivý a starostlivý vzhled snižuje. Proto si nejdříve rozmyslete, k jaké příležitosti a do jaké společnosti se právě teď strojíte, a tím pádem i to, jaká kabelka bude nejlepší. Buďte rafinovaná a krásná!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.