Darujte relax

20.12.2008 | autor:

Darujte relax

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem pro maminku, manželku, dceru, přítelkyni či kamarádku? Hledáte, co nadělit prarodičům nebo tchýni a tchánovi? Zamýšlíte se, co by vám i partnerovi udělalo radost? A co takhle darovat nevšední zážitek, po kterém se vaši blízcí budou cítit jako znovuzrození? Zkuste svým nejbližším nadělit unikátní zážitek ve formě dárkového poukazu na wellness pobyt.

Poslední dobou se s různými nabídkami welness hotelů a lázeňských komplexů doslova roztrhl pytel. Zdobené dárkové poukazy na jejich služby můžete zakoupit přímo v daných institucích popřípadě na internetu. Pro inspiraci koukněte třeba na server www.lazenskepobyty.cz, který nabízí širokou nabídku zaměřenou na různé skupiny a věkové kategorie. Již dávno navíc není pravda, že tento typ zábavy a relaxace je doménou žen. Naopak. Mužských vyznavačů saunování, masáží, vířivých van a relaxační procedur neustále přibývá.

Na výběr máte z víkendových či vícedenních pobytů spojených s masážemi, relaxačními a kosmetickými procedurami, pohodou a příjemnými chvílemi. Cílem těchto pobytů není jen očista těla, ale i ducha. Obdarovaný se tak zbaví veškerého nahromaděného stresu, pročistí mysl, zapomene na starosti všedních dní a nabije se novou energií. Vždyť kdo by nechtěl být hýčkán a opatrován?

Při rozhodování berte na vědomí, že se nejedná o levnou záležitost, na druhou stranu ceny bývají v předvánočním období vzhledem ke konkurenci příznivější než během roku. Hledáte-li levnější variantu, zkuste tzv. wellness den, kde odpadají náklady na ubytování, ale standard služeb zůstává stejný.

Co se týče destinací, máte na výběr z opravdu široké škály. Větší česká města oplývají hned několika wellness hotely, navíc tato místa jsou na dojezdovou vzdálenost z menších měst. Vyzkoušet můžete samozřejmě tradiční česká lázeňská města. Mariánské lázně, Karlovy Vary, Luhačovice, Teplice, Františkovy lázně, Poděbrady, Jeseník nebo jiné vás jistě nezklamou. Vydat se můžete na sousední Slovensko. Luxusní wellness komplexy najdeme též v Maďarsku, Rakousku, Německu, Francii, Švýcarsku, i jinde, záleží jen na vás.

Zkuste tedy letos nadělit pod stromeček něco jiného a dopřejte svým nejdražším luxus být hýčkán.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.