Jak zviditelnit svoji firmu?

24.8.2016 | autor: Redakce PŽ

Jak zviditelnit svoji firmu?

Máte společnost, která prosperuje, ale přesto byste uvítali, kdyby o ní vědělo více lidí? Existují možnosti, kterými můžete svoji firmu zviditelnit, dopřát svým zákazníkům či zaměstnancům drobný dárek a posílit tak své postavení na trhu. Vše vám zprostředkují dárkové a reklamní předměty.

Když se řekne reklamní předmět, většina lidí si vybaví propisky s potiskem. Náklady na takový reklamní předmět jsou velmi nízké, proto se často používají k přímému rozdávání mezi lidmi. Existují ale také jiné a efektivnější možnosti.

Trendy reklamní předměty

Jedním z nejlepších rozhodnutí, které můžete v rámci propagace učinit, je investice do trendových reklamních předmětů s potiskem. Takovým předmětem jsou v poslední době například reflexní pásky, vesty či obecně reflexní oblečení. Lidé tyto pomůcky potřebují, a pokud jim je dáte zadarmo či prodáte i s vaším logem, budou mít vaši značku téměř neustále na očích.

Pro mladší ročníky se v posledních měsících staly velmi aktuálním reklamním předmětem powerbanky. Stále náročnější mobilní aplikace vybíjí telefon za několik hodin, avšak reklamní powerbanka s vaším logem dokáže jeho životnost značně prodloužit.

V průběhu roku jsou pak trendy reklamní předměty závislé na ročním období. Před nástupem zimy je ideální předzásobit se vánočními přáními, novoročenkami či kalendáři, před létem jsou v kurzu pomůcky na piknik, na vodu či sport.

Klasické reklamní předměty

Trika, dárkové sady, propisky, tužky, oblečení či další z více než 10.000 reklamních a dárkových předmětů nabízí společnost Propaq. Všechny můžete obohatit o název své firmy, logo, slogan či webovou adresu. Kromě propagace a zvýšení známostí vaší firmy mají tyto reklamní předměty ještě další výhodu, jejich pořízení je daňově uznatelným nákladem. Specialisté z Propaq.cz vám rádi pomohou při výběru ideálního dárkového předmětu pro vás.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.