Propagujte vlastní firmu na veletrzích. Jak zaujmout?

31.10.2022 | autor: Redakce PŽ

Propagujte vlastní firmu na veletrzích. Jak zaujmout?

Několikrát v roce se konají nejrůznější pracovní nebo firemní veletrhy. Zatímco někde se hledají zaměstnanci, jinde zase obchodní partneři. V obou případech však chcete zaujmout, prosadit se a vyniknout mezi konkurencí. Ne vždycky je to tak snadné. Lidé jsou dnes vynalézaví a využívají možností, jak se zviditelnit. Pojďme si i my ukázat, jak takového efektu dosáhnout.

Musíte být vidět

Jen si to představte – jste pouze jedním stánkem v mnoha. Přesto musíte zaujmout. Pokud však nejste tím prvním stánkem, na který se narazí při vstupu na veletrh, vytáhněte esa v rukávu v podobě výstavních panelů nebo venkovních výstavních panelů, které o vaší přítomnosti řeknou účastníkům ještě dříve, než vstoupí do dveří.

Obecně se nejvíce vyplácí co nejvíce prostorově výrazná reklama. Prezentační či dělící stěny, velké plakáty čekající na potištění nebo maskot chodící po celém veletrhu, rozdávající letáčky s odkazem na váš prodejní stánek. To jsou všechno možnosti, které vám mohou pomoct.

Serióznost je zapotřebí

Zejména pokud se rozhodnete využít velkoformátové reklamy, pak budete moct ukázat, jak seriózní firma jste. Být vidět je jedna věc, ale prezentace zároveň musí být profesionální a nesmí působit laicky. Ukažte, že jste skutečně dobrou firmou, na kterou je spolehnutí.

Nebojte se vytasit své logo, které umístíte prakticky všude, kam to jen půjde. Nebojte se také poskytnout fotokoutek s vaším logem, kde bude k dispozici třeba focení fotografem na památku.

Panely i prezentační stěny s vámi naprosto všude

Jak již bylo zmíněno, především musíte být vidět. A to není tak těžký úkol, pokud se rozhodnete využít výstavních panelů nebo reprezentačních stěn. Mohou totiž vypadat různě. Mohou mít různé tvary i provedení a díky snadné montáži a demontáži je můžete převážet prakticky kamkoliv. Budou tedy tím nejlepším společníkem na podobných akcích.

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.