Chcete se seznámit? Vyzkoušejte seznamku

27.9.2017 | autor: Redakce PŽ

Chcete se seznámit? Vyzkoušejte seznamku

Jak někoho sbalit? To je otázka, která trápí mnoho generací už spoustu let. Pro někoho je už samotný rozhovor s opačným pohlavím něco, co v něm vyvolává hrůzu. Pro jiné je tato aktivita naopak naprosto přirozená. Ať jste první, nebo druhý případ, každý se touží po pár nezávazných seznámeních už usadit s jedním partnerem. Pokud jste ale doposud neměli štěstí, možná je právě nyní ten nejlepší čas zkusit seznamku.

Seznamky naživo a online

Zatímco dříve byly seznamky spojované s různými pochybnými individui, dnes je situace už zcela jiná. Popularita seznamek roste mezi lidmi všech věkových kategorií a ve velkých městech, jako jsou Praha či Brno, začíná být takto zprostředkované seznámení téměř jedinou možností, jak si najít někoho takzvaně navážno. V podstatě máte dvě možnosti, seznamku online, nebo naživo. U online seznamek je však riziko, že profil, který se vám zalíbí, bude kompletně smyšlený, což se vám u reálného seznamování nikdy nestane.

Speed-dating

Speed-dating neboli rychlé rande možná znáte zatím pouze z amerických filmů, pomalu se však tento trend začíná prosazovat i u nás. V čem vlastně speed-dating spočívá? Jedná se o akce, které zprostředkovává agentura. Již před samotnou událostí většinou vyplníte přihlašovací formulář se základními informacemi. Na samotné akci to poté chodí následovně. Sejdete se s ostatními zájemci v kavárně či restauraci a máte pět minut na to, abyste o člověku naproti vám zjistili co nejvíce. Po uplynutí času přijde další. Pokud chcete sami vyzkoušet výhody rychlého seznámení, vyhledejte si například agenturu Poznejme se, která se zaměřuje hlavně na speed-dating. Tato agentura se od ostatních liší především v tom, že seznamovací akce neprobíhají pouze v restauracích, ale aby se její klienti více uvolnili, bere je například na bowling či piknik do přírody. Pro ty skutečně odvážné má připravené i laser game a únikové hry. Více informací se dozvíte na webových stránkách.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.