Chyby v sexu

10.3.2010 | autor: Redakce PŽ

Chyby v sexuDnes a denně se setkáváme s různými radami, jak uspokojit ženu v posteli, jak být dokonalejším milencem. Mnohem méně se však zabýváme tím, co by mohla zlepšit žena. Pojďme se tedy nyní podívat, jakých chyb se ženy nejčastěji v posteli dopouští.

Mužské a ženské myšlení se liší!

Ženy předpokládají – i když ví, že to není pravda – že muži přemýšlejí stejně jako ony. Pro muže je při sexu nejdůležitější jeho mužnost a fyzická přitažlivost, zatímco ženy spí často jen s partnery, do kterých jsou zamilovány a cítí k nim důvěru.

Ukažte svou sexuální energii a experimentuje!

Ženy nedokáží dát průchod všem svým pocitům a stavům. V  posteli by měly zapomenout na svůj stud a slušné vychování a ukázat naplno svou touhu, své vzrušení a žádostivost. Když si uvědomíte svou vlastní sexualitu a přestanete se stydět, snadněji dokážete přistoupit na některé experimenty, které povedou k vyššímu uspokojení.

Orgasmus nemusí pokaždé „zařídit“ muž!

Z historie v sobě máme zakořeněno, že se muž musí o ženu postarat, a má za povinnost ji přivést k orgasmu. Je-li však žena schopna vyvrcholit sama, může tak dopomoci několikanásobnému orgasmu obou partnerů.

Ovládání pomocí sexu

Jednou z nejpodlejších věcí, kterou můžete ve vztahu udělat, je používat sex jako zbraň. Spíše než vydírat muže pomocí sexu by se žena měla snažit přímo mluvit o tom, co chce, co se jí líbí a co ne. Přestože se na začátku sexuálního styku necítíte sexy nebo zamilovaní, po chvilce fyzické blízkosti se to všechno může rychle změnit. Krátký rozhovor před stykem není na škodu, ale občas bude mít větší efekt, když odhodíte city stranou a soustředíte se jen na čistě fyzický zážitek!


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.