Čím si zpestřit sexuální život?

4.10.2017 | autor: Redakce PŽ

Máte pocit, že už v sexualitě nezažíváte takové vzrušení jako kdysi? Nevíte, jak oživit svůj milostný život a utéct od stereotypů? Co takhle navštívit sexshop? Zahoďte obavy a pořiďte si domů erotické hračky. Ostýchavost nemá v sexu co dělat. Experimentujte se svým partnerem či partnerkou a uvidíte, jak se ve vztahu znovu probudí vášeň a vzrušení.

Nabuďte své libido

Afrodisiaka jsou prostředky, které vedou k povzbuzení sexuální žádostivosti. Tyto povzbuzující účinky jsou připisovány i některým potravinám, jako jsou třeba zázvor, chilli papričky nebo skořice. Afrodisiaka naleznete v sexshopu v podobě tabletek a gelů na erekci, či sprejů s obsahem feromonů zvyšující atraktivitu pro opačné pohlaví.

Intimní prožitek

Nezastupitelné místo v rozsáhlé nabídce sexshopů mají vibrátory. Dávno již neplatí, že je vyhledávají pouze osamocené ženy s dlouhodobou absencí sexuálního partnera. Vibrátory společně s dildy jsou v současnosti označovány za moderní erotické pomůcky, které výrazně přispívají ke zkvalitnění sexuálního života. Z nepřeberného množství tvarů, velikostí, barev a funkcí si vyberou nejen dámy, ale i pánové. Stačí jen odhodit ostych a dát průchod své fantazii.

Zvyšte citlivost

Lubrikační gely jsou při sexuálních hrátkách nepostradatelným pomocníkem. Dokážou totiž dokonale zvlhčit sliznice a tím zintenzivnit samotný prožitek při sexu. Zároveň předcházejí vzniku drobných oděrek, které by mohly vést k nežádoucí bolestivosti či dokonce zánětům. Rozlišujeme několik typů lubrikačních gelů podle jejich použití – vaginální zvlhčující poševní sliznici, anální zpříjemňující anální styk, dráždivé stupňující citlivost na maximum, ochucené zpestřující orální sex. Ideální kombinaci nabízí masážní lubrikační gel, který je tou nejlepší volbou pro smyslnou partnerskou předehru.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.