Dárky pro ženy

20.12.2009 | autor:

Dárky pro ženyKaždoročně bývá prosinec ve znamení hořečnatého přemýšlení a zmateného pobíhání po městě ve snaze koupit ty nejlepší dárky k Vánocům. Pro leckterého muže bývá obzvlášť složité objevit vhodný dárek pro přítelkyni. Co tedy koupit k Vánocům manželce, mamince, přítelkyni, kamarádce nebo sestře? Odhoďte nudu (a zábrany) stranou a vsaďte na nevšední dárky!

Dárky pro ženy bývají pro nejednoho muže opravdovým oříškem. Co koupit, aby dárek udělal opravdu radost? Berte v úvahu hobby a životní styl obdarované a vsaďte na originalitu.

Dárky pro radost

Klasikou jsou poukazy na oblečení do oblíbených butiků nebo na ošetření do kosmetických salonů. Každá žena se ráda líbí, navíc si v módním butiku může vybrat kousky dle svého vkusu a přání. Využitelnost vánočního dárku je tak stoprocentně zaručena.

Sestru, maminku, kolegyni, kamarádku i přítelkyni potěšíte dárkem, který souvisí s jejími zálibami. Co třeba lístek na koncert oblíbeného interpreta, do divadla, na festival? Milovnici literatury potěší zajímavá knižní novinka, sportovkyni třeba sada oblečení na kolo nebo do fitness centra.

Zážitky jako dárek

Pokud chcete být nápaditý, poohlédněte se po nevšedních dárcích. Čím dál více podniků v současnosti nabízí takzvané zážitkové programy, které můžete darovat svým blízkým. Výhodou je, že lze zážitky libovolně kombinovat dle individuálních požadavků, navíc nabídka je opravdu široká. Mamince můžete s klidným svědomím věnovat poukaz na lekci s osobní fitness trenérem spolu s víkendovým pobytem ve wellness centru nebo v lázních. Má přítelkyně ráda adrenalin? Co takhle zorbing, tandemový seskok nebo let větroněm? Pro slabší povahy jsou připraveny jízdy na terénní motorce nebo čtyřkolce, trampolína nebo odpoledne v lanovém centru.

Zážitky pro dva

Vášnivou kuchařku pak určitě zaujmete kulinářským kurzem italské kuchyně nebo barmanským kurzem. Výhody pak plynou pro obě strany, obdarovaná bude mít radost a vy si brzy pochutnáte na kulinářských lahůdkách. Velmi oblíbené jsou zážitky pro dva. Společně si tak můžete užít zajímavé odpoledne v pivních lázních, na masáži nebo v romantické vířivce. Dárek jako zážitek tak nejen nesmírně potěší, ale představuje skvěle strávený čas ve dvou.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.