G bod – tlačítko k extázi

31.10.2009 | autor:

G bod – tlačítko k extáziTakzvaný bod G je v podstatě jeden velký otazník. Některé ženy přísahají, že ho nejen mají, ale dokonce přesně ví, kde ho najít, jiné smutně vrtí hlavou a marně pátrají po tomto spouštěči vášně. Věděli jste však, že spíše než o bod se jedná o zónu, že mění velikost a může vést k „ejakulaci“ a že s ženským vzrušením dokáže hotové zázraky?

Hledání jehly v kupce sena

Podle sexuologů je takzvaný bod G (neboli Grafenbergův bod) erotogenní oblast o velikosti asi dvakrát dva centimetry. Nachází se na přední stěně vnitřní části vagíny pod stydkou kostí. Při troše snahy jej lze nahmatat prstem, ovšem není-li dotyčná žena vzrušená, scvrkne se na velikost menší než zrnko hrášku. Naopak během předehry může zduřit až do dvojnásobné velikosti. Ovšem když začnete domnělý bod G stimulovat, většinou nějakou dobu trvá, než se dostaví očekávané vzrušení. Proto mnoho párů raději snahu o jeho nalezení vzdá a pokračuje raději v sázce na jistotu – dráždění klitorisu.

Těžká práce, sladká odměna

Přestože může být nalezení vašeho spínače slasti těžší než výstup na Mount Everest, vězte, že se to vyplatí. Orgasmus, který „géčko“ ženě zajistí, se nedá s ničím srovnat. Alespoň to tvrdí ty šťastnější, které již své tlačítko na vrchol vášně již našly.

V okolí bodu G se navíc nachází množství svaloviny, proto je těžké jej na první „sáhnutí“ lokalizovat. Jedná se spíše o tvrdý výstupek ne nepodobný ořechu, který se svou strukturou v mnohém liší do jinak jemného a hladkého prostředí vagíny. Aby toho nebylo málo, každá žena může navíc mít bod G umístěný různě. Velikost se také individuálně liší.

Kde najdu bod G?

Jak již bylo řečeno, bod G může být bez vzrušení těžko nahmatatelný, proto je ideální zasvětit právě předehru jeho hledání. Svůj spínač může hledat žena sama během masturbace, nebo se o jeho stimulaci může pokusit partner. Žena by ideálně měla ležet na zádech s bedry podepřenými polštářkem. Pohodlí je důležité, můžeme jít na věc. Zasuňte ukazováček do vagíny a zkuste prohmatat přední stěnu. Zkušení radí malý trik – zkuste ukazováčkem pohybovat tak, jakoby jste na někoho gestem ukazovali, ať k vám jde blíž. Dříve nebo později byste měli narazit na místečko, které je tvrdší než okolní textura.

Jak G bod stimulovat?

Co se týče samotné stimulace, to už je na vás. Každá žena je jiná a proto může reagovat na odlišné podněty. Obecně vyžaduje bod G silnější tlak a rytmickou stimulaci. Třít můžete zepředu dozadu nebo z boku na bok, jak je libo. S „géčkem“ je třeba si pohrát a zjistit, co se právě vám či vaší partnerce nejvíce líbí. Nezbývá než se těšit na slibované zemětřesení v podobě orgasmu!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Márty Neregistrovaný | 2014-08-10 18:25:45
Dovoluji si také přidat to ,že je mokrá postel se mi povedlo u tří partnerek .První u které se mi to stalo byla jak se říká na jednu noc ,druhá ta měla mokrý orgasmus pravidelně a současná partnerka minimálně jednou při souloži .Dříve nic takového neprožívala . Musím podotknou ,že nám je 45let ,máme nadváhu.Přeji aby to všem fungovalo jako nám a užívali jsme si i v důchodu.
Hodnocení: 0
Vložil: i... Neregistrovaný | 2014-02-04 00:33:27
u sve přitelkyně jsem ho našel řeknu vam pokažde mame mokrou postel.. :-)
Hodnocení: 0
Vložil: linda Neregistrovaný | 2014-01-01 23:15:31
Při prohmatávaná se mi chce neustále čůrat, ikdyž sem si došla. co je špatně?
Hodnocení: 0
Vložil: Monika Neregistrovaný | 2009-11-09 14:06:07
pavel napsal/a:
Hej, to sem potřeboval, mladá bude nadšená :oD
Pavle, ono těch bodů je víc ze který bude tvoje milovaná nadšená. Musíš zkoumat :-)
Hodnocení: 1
Vložil: pavel Neregistrovaný | 2009-11-02 16:52:22
Hej, to sem potřeboval, mladá bude nadšená :oD
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.