Letní relax na erotické masáži

15.7.2020 | autor: Redakce PŽ

Možná se teprve na dovolenou chystáte, možná ji máte za sebou a možná vás žádná nečeká. Letošní jaro zamíchalo s mnoha plány, přesto občas dobít baterky a odpočinout si potřebuje každý. Erotické masáže zvládnou obojí.

Když se uvolníte 

Bolavé svaly po sportu nebo ztuhlá záda z dlouhého sezení u počítače nás většinou zavedou pod ruce masérky, aby nám ulevila od nepříjemných pocitů. S masáží máme spojený i odpočinek a relaxaci, erotické masáže mají ale ještě něco navíc. Nemusíte se ničeho bát, po takové masáži budete odcházet s úsměvem a ve skvělé náladě. Oproti běžné masáži se totiž masérka věnuje celému tělu, včetně intimních partií, vnitřní straně stehen a tříslům. Masáž je pak zpravidla zakončena vaším vyvrcholením. Není důvod se stydět ani obávat, naopak čím více uvolnění budete, tím více si masáž vychutnáte. Masérka je oblečena pouze do sexy prádla nebo je úplně nahá, můžete tak mít zavřené oči nebo se na ni naopak dívat. Masáž probíhá v klidném, příjemném prostředí s odpočinkovou atmosférou a tlumenou hudbou a samozřejmě se vší diskrétností.

Něžná i tajemná 

Na vašich preferencích záleží, jaký typ masáže si zvolíte. Mýdlová masáž je něžná a uklidňující, masérka na své i vaše tělo nanese hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje, esence vůně pak zvýší váš prožitek a také pomohou zregenerovat svaly. Velmi intenzivní je orientální nuru masáž, při které se používá speciální nuru gel, který je velmi kluzký a umožňuje masérce klouzat po vašem těle tím svým, a to bez sebemenšího tření. Erotické masáže si vychutnají nejen muži, ale také ženy, pro které může být vhodnou variantou tantrická masáž.

Cílem masáže je regenerace svalů, cílem erotické masáže je navíc i uvolnění a nezapomenutelný zážitek. Zlepšíte si náladu, zbavíte se stresu a získáte novou energii pro další dny.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.