Ovlivňuje postava kvalitu sexu?

9.6.2009 | autor:

Ovlivňuje postava kvalitu sexu?

Podle fotek v časopisech a filmových scén by si člověk logicky mohl odvodit jednoduchou rovnici – totiž čím je jedinec štíhlejší, tím si více užívá sex. Vysoké blondýny a namakaní svalovci zobrazení na erotických fotkách však mají s realitou pramálo společného, jedná se o chytře vymyšlenou pózu. Přesto je v mnoha myslích zakořeněna představa, že s pár faldíky na břiše a povadlými bicepsy není sex to pravé ořechové. Co myslíte, můžeme postavit mezi postavu a sexuální rozkoš přímou úměru?

Mindráky, problémy a nejistota …

Nezdají se mu má prsa příliš malá? Při téhle pozici musím nutně zatáhnout břicho, jinak uvidí mé špíčky. Neříká si, že bych měl trávit víc času v posilovně a méně u počítače? Některé z těchto myšlenek určitě napadly nejednoho z vás. Mnoho žen a mužů, místo aby si užívali intimních momentů s drahou polovičkou, uvažuje, zda jsou jejich tělesné proporce a rozměry ideální. Dokonce i herečka Kim Cattrall, představitelka živoucí Samanthy v kultovním americkém seriálu Sex ve městě, nedávno v médiích přiznala, že si donedávna nedokázala sex naplno užít kvůli mindrákům ze své postavy. Pokud se však podíváte na její přesně tvarované křivky, kvůli kterým by mnoho žen vraždilo, asi si zaťukáte na čelo.

Problémy s postavou = problémy v posteli

Pravdou ovšem je, že pokud nad svou postavou při sexuálních hrátkách přemýšlíte, nedokážete se uvolnit a tak se plně oddat erotické slasti. A tím pádem o hodně přicházíte. Existují neojedinělé případy, kdy se kvůli mindrákům z tělesných proporcí páry rozešly. Ne proto, že by někomu vadil velký zadeček či široká stehna, ale kvůli psychickým problémům, které tyto proporce způsobovaly a které se přenesly nejen do ložnice, ale nakonec do vztahu jako takového. Zkuste se zamyslet nad svým přístupem a položit si jednoduchou otázku. Ubližujete svým přístupem a vnímáním sama sebe svému sexuálnímu životu? Jestli ano, je načase s tím něco udělat!

Věřte si!

Jak na to? V první řadě udělejte něco se svým sebevědomím. Dobře, možná máte trošku celulitidu na zadečku, ale na druhou stranu se pyšníte zářivým úsměvem, krásnými vlasy a další tisícovkou předností a dovedností. Nesmrskávejte své sebevědomí jen proto, že máte povolené bříško. Vaší partnerce/partnerovi to ani nepřijde, natož aby jim to vadilo. Jsou přece s vámi, protože vás mají rádi a přitahujete je. Navíc, vadí-li vám širší stehna, není nic jednoduššího než si najít trochu času a sem tam na nich zapracovat v posilovně. Pokud vám dělá vaše postava takovou hlavu, zkuste ji trošku vylepšit třeba odlehčením stravy, posilováním nebo pravidelnou aerobní aktivitou. Mějte však na paměti, že vaše drahá polovička je s vámi proto, že je mu/jí s vámi dobře a takové prkotiny jako pár dolíčků na zadečku nebude řešit.  Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.