Plánujete dítě? Víme, čím vašeho potomka potěšit

25.3.2015 | autor: Redakce PŽ

Založení rodiny a také vlastní dítě je jeden z hlavních okamžiků každého lidského života. Pokud i vy plánujete, že vlastní rodinu založíte, potom se určitě objevuje i otázka toho, zda nebudete mít problém otěhotnět. To sice může mít řadu příčin, ale stejně tak lze velmi dobře najít kvalitní řešení problémů. Pokud je to hlavně ve vaší hlavě, potom neváhejte avyhledejte odbornou pomoc. Jedině tak budete mít jistotu v tom, že eliminujete všechny bloky a plně se budete soustředit na to, aby se otěhotnění podařilo. A poté už nastane období těhotenství, kdy ve vás roste nový život.

Vychováváme holčičku

Většina žen samozřejmě touží po tom, aby měla holčičku. Pokud se sny splní, je jasné, že si z ní chtějí vychovat malou princeznu. Dbají na to, aby měla krásné vlásky, aby měla hezké šaty, ale stejně tak lze koupit i různé druhy šperků. Co ke každé malé slečně neodmyslitelně patří, to jsou zcela určitě náušnice, které může mít od útlého věku. Dnes ale existuje i řada dalších možností, které se pro malou slečnu hodí. Příkladem může být řetízek, nebo zajímavé hodinky. Myslet ale můžete i na sebe, a tak neváhejte a kupte si krásné ocelové šperky. A proč právě tento materiál? Jelikož dobře vypadá, zaujme nízkou cenou, ale stejně tak i bohatými možnostmi z hlediska variant, které lze koupit.

Vychováváme chlapce

A zatímco ženy si přejí dcerku, muži si samozřejmě přejí syna. To je také poměrně logické. I s ním poté souvisí správná výchova k tomu, aby byl hlavně zručný, ale také šikovný, nebo spravedlivý. Pokud vybíráte hračky, jsou dobrou volbou třeba dřevěné kostky pro děti. A proč zrovna tyto? Možná si také vzpomínáte, jak jste si s nimi jako malí hráli. A už tehdy jste z nich mohli být nadšeni, jelikož vám vydrželi opravdu dlouho. Nabídnou totiž pozitiva, jako je:

·         Pevnost

·         Odolnost

·         Zdravotní nezávadnost

·         Široký výběr motivů a variantAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.