Problémy s erekcí

26.10.2016 | autor: Redakce PŽ

Představte si scénář. Jste v posteli se ženou, o které jste už dlouho snil, a vzrušuje vás, ale v okamžiku kdy má dojít na to podstatné, dojde ve vašich kalhotách k fatálnímu selhání a celá akce tak skončí neúspěchem. Pokud je toto i váš případ? Nezoufejte, nejste v tom sami. V dnešní době nejsou problémy s erekcí nic výjimečného a především nic tabuizovaného, o čem by se nemluvilo. Potíže s erekcí už také dávno nepostihují pouze starší muže, ale i ty mladší. U těch je to většinou způsobeno tlakem, nervozitou, či únavou.

Nejčastější problémy

Valná část lékařské obce se shoduje na tom, že s potížemi týkajícími se ztopoření se v průběhu života setkalo 90 % mužů do věku čtyřiceti let. Ve vyšším věku se pak samozřejmě čísla zvyšují. Setkáváme se se třemi nejčastějšími typy poruchy erekce. U starších mužů dochází nejvíce k problému vůbec erekce dosáhnout. Dalším typem poruchy bývá to, že jste sice vzrušený, ale penis není dostatečně tvrdý, v tomto případě mluvíme o nedostatečném ztopoření. Posledním nejběžněji uváděným typem jsou potíže s dlouhodobějším udržením erekce. V takovém případě ztopoření sice dosáhnete, avšak ještě během pohlavního styku začnete cítit, že vzrušení začne opadat, to pak často vyústí až v nutnost styk přerušit. Tato porucha naopak trápí spíše mladší muže a je spojena se stresem.

Řešení

Podpora erekce jde v dnešní době řešit již mnoha různými způsoby. Objevuje se také spousta rad jak zlepšit životní styl, vynechat nezdravé jídlo a zařadit do programu dne nějaký pohyb a tím předejít či napomoci problémům s erekcí. Na trhu je také velké množství preparátů pro podporu erekce. Většinou se jedná o přípravky s přírodním složením, a nejsou tedy na předpis. Pokud tedy máte sami podobné trápení, nemusíte jej řešit veřejně, stačí, když navštívíte stránky Kamagra prodej a sami některý z přípravků vyzkoušejte.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.