Sex s cizincem

21.4.2010 | autor:

Sex s cizincem

Ať už na letní dovolené u moře nebo ve vašem oblíbeném baru, všude můžete narazit na sličného cizince nebo exotickou krásku. Jeho či její zajímavé charisma vás zaujme na první pohled, stejně jako roztomilý přízvuk nebo nevšední chování. Co nás na cizincích tak přitahuje?


Sex v jiných kulturách

Cizí státní příslušníci v sobě mají jakési neidentifikovatelné kouzlo, které našince přitahuje jako magnet. Je přitom jedno, zda se jedná o drobnou Asiatku nebo sexy mulatku, svalnatého černocha či horkokrevného Itala, každá rasa či národ má totiž něco do sebe. Sex s exotickými národy láká hned z více důvodů, přičemž první příčku pomyslného žebříčku okupuje zvědavost. Bádáte nad tím, jestli jsou postelové hrátky v jiných kulturách stejné jako v té naší? Zajímá vás, jak jde na erotiku jižan či seveřan? Toužíte poznat, jak vypadá pravé francouzské milování? Pokud jste odpověděli na některou z otázek kladně, pak předsudky stranou – a jděte do toho!

Sex na dovolené

Pokud i vás "dostávají" tajemní cizinci a cizinky, máte v praxi dvě možnosti, jak se s nimi setkat. První způsob představuje letní dovolená. Zajisté se během prázdnin vydáváte užít si sluníčka do teplých krajin, kde není nouze o žhavý letní flirt. No řekněte sami – pohodová atmosféra, romantické letní večery, opálená těla a alkoholické koktejly přeci představují ideální mix pro žhavé letní dobrodružství. Na dovolené jste navíc izolováni od okolí a snadněji zapomínáte na konvence, proto se chováte uvolněněji a jste vstřícnější k riskantním krokům. Existují výhody lovení cizinců v přímořských destinacích? Ano. Domorodcům budete díky svému středoevropskému vzhledu připadat stejně nevšední, jako oni vám. A pokud se mezi vás a prázdninovou lásku vloudí jazyková bariéra? Ani to vám přece nemusí letní erotiku zkazit, domluvíte se rukama nohama. Během vášně nabitých nocí navíc nebudete mít na dlouhé dialogy ani pomyšlení.

Flirtujte v baru

Svůdného cizince či sexy krásku s cizím přízvukem můžete ovšem potkat také ve svém oblíbeném baru. Zvláště větší města si pomalu ale jistě zvykají na záplavy turistů, zahraničních studentů nebo manažerů na služební cestě, kteří znalostí češtiny neoplývají. Zkuste svůj zámořský úlovek dostat vypilovanou angličtinou či zevrubným přehledem o socioekonomické situaci v jeho či její zemi. Pokud se necítíte na promyšlený útok, bohatě zafunguje také úsměv a pozvání na drink. Koneckonců, některá pravidla flirtu jsou ve všech zeměpisných šířkách stejná.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.