Seznámení s mužem. Čím byste se měla řídit a na co si dát pozor?

14.11.2013 | autor: Marie Baxová

Seznámení s mužem. Čím byste se měla řídit a na co si dát pozor?

Ať děláte co děláte, ten pravý princ stále nikde a vy přemýšlíte v čem jste udělala chybu, že nezavolal? Seznámení není pouze o přeskočení jiskry ale má i svá pravidla.

Některé ženy to mají jednoduché, mohou mít na každém prsťe deset mužů, jiným ženám dělá seznámení problémy, brání jim v tom ostych nebo nízké sebevědomí.

Jak vypadat?

Není důležité jestli je žena krásná, ale musí umět to co má takzvaně prodat. Proto první na co se muži zaměří je vzhled. Pokud se chcete seznámit, je důležité být upravená, přitažlivá a někdy i krapánek sexy. Nemusíte letět hned koupit nové oblečení, oblékejte se vkusně a hlavně pohodlně. Neberte si boty na vysokém podpatku, když na ně nejste zvyklá, předejdete tak zbytečnému trapasu. Zkontrolujte, jestli vaše oblečení nehyzdí nějaké fleky. Že si muž nevšimne, že vaše sukně není vyžehlená? Buďte bez obav, všimne si toho! Dbejte i na úpravu nehtů a rukou. První co při seznamování představíte jsou právě vaše ruce, takže špína za nehty nebo záděrky nepřipadají v úvahu. Muži velmi oceňují, jak se o sebe žena stará. To samé platí i o vlasech, zapomeňte proto na odrosty nebo roztřepené konečky. Líčení volte svěží. Snažte se zvýraznit vaše přednosti jako rty nebo oči. Nezapomeňte na parfém.

Jak se chovat?

Jak se chovat když se chcete seznámit? Pokud vás někdo muži představí je to jednoduché, zvolte správný druh konverzace a rozvíjejte téma, které muže zajímá. Když třeba začne o fotbale, i když víte, že vás nebaví, pozorně naslouchejte a tu a tam se snažte něco přihodit. Důležité tedy je mužům naslouchat. Nemluvte o svých problémech, je to rozhodně nezajímá. Chovejte se mile a přívětivě. Důležité je stále se usmívat, žádný muž si nevšimne nebo se nebude bavit se ženou, která připomíná kyselou okurku. Zapomeňte také na sprostá slova ale nemluvte jako ze slovníku, snažte se přizpůsobit povaze muže. Když vás nikdo nemůže seznámit a vy jste si vyhlédla svého miláčka, není nic jednoduššího než po něm házet okem a občas se i pousmát. Pokud se vaše pohledy několikrát střetnou, máte z části vyhráno. Pak nezbývá než jen počkat jestli se muž osmělí a přijde za vámi nebo převezměte iniciativu do svých rukou. Nebojte se ho oslovit třeba klasickou větou,, Neviděli jsme se někdy?,, Pokud se mu budete líbit, rád vaše gesto využije a nebude mu vůbec vadit, že jste se nikdy neviděli. Jedna velmi užitečná rada, která platí při každém seznamování. Nepřehánějte to s alkoholem. Pár skleniček, které vám pomohou pro uvolnění je povoleno, ale tím to končí. Pamatujte, že muži přímo nesnáší pohled na opilé ženy, i když sami nasávají. Také si nikdy nemůžete být jistá, co v opilosti budete vyvádět nebo povídat, takže raději všeho s mírou.

A shrnutí na závěr? Buďte milé, veselé a v pohodě, to muže nejvíce přitahuje. Na nic si nehrajte a raději buďte samy sebou.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.